Přejít na výpis diskuzí

Hermione Granger

OSOBNOST 14.2.2013 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aranella

    Nic proti Hermioně a její filmové představitelce. Filmy o Harrym Potterovi mám ráda a mám doma i všechny knihy o něm. Nicméně mi přijde více než prapodivné, že postava Hermione Granger je zde vedená jako osobnost! Proč? Vždyť je to jen přece smyšlená postava! Myslím, že na "Osobnostech" zde chybí spoustu opravdových osobností, co by si zasloužili také pozornost a nějaký ten životopis. Nemám snad pravdu? Myslím, že vedení smyšlených postav jako "osobností" a jejich údajných  narozenin už jinde nemají krom těchto stránek /i v porovnání se světem/ a jsme tudíž světový unikát. Nejsem si jistá, zda to bylo/je dobré rozhodnutí. Měli by si tu "šetřit místo" pro ty osobnosti skutečné, co něco pro společnost udělali.

  • *8* ona je narozená ve stejném znamení, jako já.
    Mám ji ráda, protože je chytrá a nejdřív si to dvakrát rozmyslí, než udělá nějakou pitomost. Nehledě na to, jak je krásná (ve filmu, v knize ani tak ne *9* )
  • hermijona hezka herecka a neverim tomu ze je ji 35 to neni mozni *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • aranella

      Filmová představitelka Hermiony je herečka Emma Watson, narozená 15.4.1990 v Le Marais, Francie. Tudíž jí bylo dne 15.4.2021 31 let! 😀 Na ty své "pětatřicátiny" si musí ještě tudíž  nějaký ten rok počkat. Toto je stránka její filmové postavy Hermione Granger. 😉😎

    • Je jí 29

      • aranella

        Ne není, 15.4.2020 slavila rovných krásných 30 let! 🙂

  • Odkaz pre bellu pises ze takto si si hermionu prectavovala ked si to citala lenze v kniznej predlohe je hermiona opisovana ako nie prilis pekne dievca z vysunutymi zubami a strapatymi vlasmi zatial co vo filme mi ako seredna nepripada ani v prvych dieloch ani v tych pozdejsich aj ked som bol skorej fanusikom pansy parkinson lenze ta mala v pribehu maly priestor.
  • hrouzne sa mi pá či tvoja rola hermiony si perfektná a aj veľmi krásna *1* *2* *15* *3* *14* *4*
  • Emma Waston-Hermiona Grangerová je cool!!!!!!!!

    líbí se mi všechny filmy které natočila!!!!!!!!! *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • To je blbost nemoze mat 22.7.kil to by skoncila v nemocnici
    • aranella

      Záleží, kolik by jí bylo let. Myslím, že takové dítě do první až druhé třídy váží běžně 22-23 kg. 😎

    • Může
      • aranella

        Ano, ale skončila by zřejmě /s anorexií/ v léčebně. ☹

  • Emma je super!!!
    Je dobře, že ji Rowlingova a producenti nabídli místo HERMIONY GRANGEROVE
    ve filmu HARRY POTTER. Vypadá úplně jako Hermiona kterou jsem si představovala když jsem četla Harryho Pottera.

    PS: Já jsem nejdřív přečetla knihy a potom jsem až potom jsem až viděla filmy *3* *3* *15* *15* *14* *14* *5* *5* *4* *4* *4*
    • aranella

      Tak je to správně! 😉

  • Hermiona je nejlepší. *4*
  • je hustá

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit