Přejít na výpis diskuzí

Heath Ledger

OSOBNOST 31.12.2006 
6509 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lynette

    Kdysi jsi okolo mě prošel v modré košili, otočil jses za mnou a nesl jsi někam meloun, když jsi tu natáčel svůj film...  Je to moc let, ale tehdy by mě ani ve snu nenapadlo, že za několik málo let budeš mrtvý.. Ve skutečnosti jsi byl mnohem hezčí než na filmovém plátně. Je tě škoda, byl jsi excelentní herec a hodný člověk, šlo z tebe dobro a pozitivní energie. Doufám, že se ještě někdy spolu setkáme někde tam nahoře.

  • Plakala jsem, když jsem se to dozvěděla *9*
  • http://tinyurl.com/pn6d24x V této světové hitparádě, jsou spolu s Brittany Murphy, nejpopulárnějšími hvězdami, zesnulými před nedlouhým časem. Z těch, co nežijou už dlouho, je to Audrey Hepburn.
  • Dnes by měl 36 let... Obrovská škoda jeho talentu! Vzácný příklad toho, jak herecká kariéra a úspěch v šoubyznysu neznamená jen štěstí, slávu a peníze...a taky, že to není tak jednoduché, být hercem, jak si mnoho lidí myslí. Má to i mnoho stinných stránek ...
    Jednoho z nejnadanějších herců svojí generace už bohužel neuvidíme v žádné další roli... *9*
    • Tomat
      bohužel máš pravdu doufám že se někdy dostanu k jeho hrobu abych se mu poklonil a vzdal hold jeho hereckým výkonům
  • Chtěl bych říct,že heath jeden z mála talentů. Myslím že hodně chybí v srdcích jeho milovníků a taký jeho rodiny měl v sobě jiskru , kterou už nikdo nebude mít.

    R.I.P.
    • Musím jen souhlasit ... je to legenda! *9*
  • Tento velmi plachý, nicméně nadaný, talentovaný Australan a předčasně zesnulý herec mne nadchnul už v prvním filmu, ve kterém jsem ho viděla hrát. Tehdy jsem si opravdu myslela, že má před sebou nejméně dalších padesát let hraní, ale bohužel jeho osud byl zřejmě nastaven jinak. Pro mne osobně je to velká ztráta, protože byl výraznou osobností v mladší generaci, moc dobrých herců už není a on byl přirozený herec, od přírody. Pro mne osobně je obětí Hollywoodu.
    • Tomat
      mausie chci ti říct jen jedno,lépe bych to nenapsal.
  • chce se mi brečet vždycky co se podívám co to tu píšete taks e mi chce brečet ,heath byl určitě štastný a spokojený ale asi ne zdravý musíte pochopit že každý občas potřebuje soukromí heath měl problémy je mi líto michelle williams ,já jsem jeho fanoušek ale ne největší protože vím že se najdou aji ti kteří ho milujou třeba jeho manželka nemužete říct že ho milujete když ho neznáte zapomente na neho. byl to přece jenom herec.... je mi to líto. ale život jde dál možná chtěl být pouze normální jako každý z nás ...hollywood není postel na peříčkách to teda není....a pokud udělal sebevrždu byla to jeho věc každý jsme přece strujcem vlastního štestí ne ? a pokud on chtěl to taklhe tak to tak má ..... a přišel o to nejcennější o svou rodinu ,karieru a zdraví... je mo ho líto...a le ted jsou jiní herci nikdy na něho nezapomenu..
  • Prekrasny chlap! senzacni herec! Uz je to tolik let, co tu neni... ... byl tak mlady...... skoda... jak by asi dnes vypadal? Mr.Ledger,nezapomeneme~~~~~~
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :( *11*
  • misa789
    ....
    • Ahoj Miso,ta tva vzpominka na sexy Heatha mne skoro rozplakala!! ja mam uplne takove pocity jako ty... byl to naaaaadherny chlap!! a moc hezky hral...Kdyz jsem asi po desate videla Zkrocenou horu,tak jsem skoro brecela..uz tu neni......a diky za vzpominku...Heath, nezapomeneme~~~~~~
    • max123verca
      Míšo ty válíš ! :D ale je to jinak hezký :))))))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit