Přejít na výpis diskuzí

Gloria Estefan

OSOBNOST 31.12.2006 
6 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PoMoC

    Ahoj, chtěla sem se zeptat( ten kdo viděl film: 3 muži a nemluvně) tk úpe na začátku tam na tý párty je právě úžasný song od této talentované zpěvačky *4* nevíte náhodou jk se ten song jmenuje?? nemůžu to nikde najít ... dík moc *14*
  • ...

    90. Léta... Je Výborná Zpěvačka... Její Písně a Cover od Sandry-Everlasting Love a... . Má z 1997 Roku - Tanečnější Album s Názvem - GLORIA!... . Je Fakt Super. Jako IN Hudba na Ibize. . . a... .+ M.. ++ *4* *4*
  • Pro Glorinku

    Gloria je ta nejkrásnější a nejtalentovanější zpěvačka jakou jsem kdy poznala.Je to vyjímečně krásná ženská!!!Lepší zpěvačka latina než je Gloria už nikdy nebude.Moc ji obdivuju za to jaká je a za to jak se dokázala poprat s tím co se jí stalo.Na to že bude mít za rok 50 je fakt moc hezká.Prostě na Glorii Estefan nikdo nemá!!! *1* *4* *3* *15*
  • Co si myslím

    Glorinka je moje nej zpěvačka.Moc ji obdivuji za to v životě dokázala a jak se dokázala poprat s tím co ji potkalo.Je úžasná,moc a moc hezká a roztomilá!!! *3* *1* *14*
  • ahojky lidičky, kdo dneska viděl koncert na HBO Glorie Estefan, at mi prosím písne na mailík.....AdaPejsova@seznam.cz ......díky moc Adela
  • Singl Wrapped

    Prodám tento originální,nepoškozený singl je tam video na PC remixy a nová písen.Cena 100,-Kč

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit