Přejít na výpis diskuzí

Glenn Quinn

OSOBNOST 4.6.2007 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Glenn

    Já se o tom že umřel dozvěděla ze serialu Angel na konci jednoho dílu bylo napsáno ¨věnováno památce zesnulého Glenna Quina¨ bylo mi z toho na nic..Byl to vážně super herec nikdy na něj nezapomenu... *9* *9*
  • atsbts

    Glenn

    To cose stalo Glennovi to mě mrzí.Když jsem se dívala na Angela tak se mi zalíbil se mi a když jsem yjistila cose mu stalo byla jsem smutná,ale nejhorší bylo to že z Angela zemřel další herec Andy(Lorne).
    Nejlepší herci R.I.P. Glenne a Andy. *9*
  • Sladký Glenn

    V seriál Angel mě dostal, byl fakt sladkéj. Moc mě mrzí že už není mezi námi, ale aspoň po sobě zanechal vzpomínku v podobě svého hereckého umění.
    • Re: Sladký Glenn

      Jo, to byl...když tam obětoval život, obrečela sem to :-) a teď, když sem dokoukala 10.díl čtvrtý řady Angela a čtu: věnováno památce Glenna Quinna...hned sem si musela najít jeho životopis...a pochopila sem...drogy sou svinstvo, proč dostanou ty, co si to nezasloužej??? *9*
      • Re: Re: Sladký Glenn

        To není fér jak mohl takovej simpaťák ujet na drogách.Prej heroin.Chudák měl jsem ho rád byl mi simpatiskej a bylo mu jen 32 let
        není to fér(opakuji) *9* *9* *9* *9*
      • Re: Re: Sladký Glenn

        jj taky me tam zarazilo to venovano pamatce tak sem hned hledala... skoda, byl to sympatak a v angelovi sem ho primo hltala...
        • Re: Re: Re: Sladký Glenn

          Angela sem viděla nedávno v televizi a celkem mě chytl, tak jsem se rozhodla, že se na něj mrknu od začátku. Glenn mě hned zaujal, takovej pěknej sympatickej borec. Tak sem si o něm chtěla něco tady přečíst a zjistila jsem, že už není mezi námi. Pokaždé, když se dívám na konec 9.dílu 1.série Angela chci mu říct: zvládl si to, byl si dobrej...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit