Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Koukalová

OSOBNOST 8.12.2012 
62 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Roman607

    I já souhlasím s ostatními. Přijde mi opravdu podivné, když sportovkyně velikosti Gábiny ukončí kariéru na vrcholu, když ještě mohla dosáhnout mnoho vítězství. To celý život trénovala aby to nyní zahodila ?

    Nevím samozřejmě skryté souvislosti. Ale právě nyní mohla všem dokázat, že je nejlepší !!!

    Asi tomu opravdu nerozumím, ale Gabčo - všichni by tě milovali, kdyby jsi se přes toto přenesla a přesto vítězila !!!

    I tak stejně přeji mnoho osobního štěstí a snad už jsi nyní šťastná.

    Roman

  • Bylo super, když jste závodila, fandil jsem Vám. Teď byste se mohla už konečně odmlčet, je Váš už moc... A ještě házet špínu na ostatní. Proč jste celou dobu mlčela, když Vám všechno tak vadilo???!!! Ani celý biatlonový tým, ani Vaši fanoušci si to nezaslouží. Končíte dost blbě, ukázala jste pravou tvář...
    • Úplně souhlasím!!!
    • A co když říká pravdu a může ji říkat až teď, když už nezávodí, to vás nenapadlo? Ono odsoudit je hrozně lehké, když o tom nic nevíte...a ať je to jak chce, tolik medailí jako ona pro nás získal ze sportovců opravdu málokdo!
      • Netuším, proč by o tom mohla mluvit až teď, když nezávodí ??? Vlastně tuším, nikdo by s princeznou nemluvil...Já jí výsledky neupírám a souhlasím, že jako sportovec je výborná! Jako člověka ji neznám, takže ji nebudu hodnotit. Mě prostě vadí jak se chová teď. Že jí všichni ubližují...Nikdo z týmu se jí moc nezastává a nedávají jí to za pravdu. Takže to tak horký asi nebude. A nemyslím si, že by to bylo tím, že se bojí mluvit. Připadají mi dost upřímní a vyjádřili by se. Ale prostě jim za to nestojí.
  • Ahoj gabčo jsi skvělá holka zase se těším až zase začneš ZÁVODIT.Fandí ti naše celá rodina.
  • žena s umělým obličejem by měla závodit ne pomlouvat
  • Dáš mi svoje telefoní číslo.PROSÍM ODEPIŠ JE MI DEVĚT LET.Kája
  • Gábi přeju ti aby tě ta lítka už nebolela.TERKA *14*
  • Milujo tě gábi
  • maruzde
    Gábi,přejeme hóóódně zdraví,spokojenosti,vytrvalosti a hlavně BRZKÉ UZDRAVENÍ.
    Zdenek a Maru *3*
  • Jste výborná biatlonistka a přeji vám další úspěchy
  • gabčo vem si mě a nech petra na pokoji *14* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit