Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Beňačková

OSOBNOST 26.5.2008 
5 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vazena pani bensckova,k vasim vzacnym narodeninam prajem hodne zdravia,uspechov a radosti v dalsiom zivote.iste sa na mna mozna pametate z letiska z predaja leteniek.dovam sa na vas v tv a som zaujata vasim hlasom a krasou.tak vsetko najlepsie do dalsich rokov,obdivujem vas stale luba kaisrova
  • Vážená paní Beňačková, jsem nesmírně hrdý na to, že jsem se s Vámi osobně znal. Rád vzpomínám na dobu, kdy jste k nám s manželem Pepou Čápem jezdila. Uplynulo dosti let a já s úctou na Vás vzpomínám. Škoda, že již se nemůžeme potkávat. Mnohé se změnilo, mnohé se už nemůže vrátit, ale vzpomínky jsou to jediné co nám nikdo nemůže vzít.
    Srdečně zdraví a moc vzpomíná Luboš Brodský s rodinou.
  • Myslel jsem si do dnešního dne , že nejlépe na světe umí Rusalku zazpívat Milada Šubrtová. Ale jak se zdá není sama!!!!!!! *4*
  • Gabi

    Asi tak pred ctyriceti a neco lety jsem mel tu cest pracovat se slecnou
    Benackovou v Armadnim Umeleckem Souboru v Praze.Jiz tenkrat jeji hlas mel extraordinerni kvality.Ji bylo osmnact let a me dvacet osm.Vzpominky na tuto krasnou divku zustaly se mnou po cela ta leta.Vzpominam si ,ze jsem v roce 1980 v Kanade, poslouchal pravidelny Sobotni program z Metropolitni Opery v NY.na radiu v mem voze.Pojednou slysim hlas tak povedomy az me zamrazilo.Rusalka,zpivana Cesky.
    Nemohl jsem se dockat titulku.Byla to Gabina.Ten pocit,ktery jsem prozival nemohu jiz vykreslit v Ceskam jazyce.
    Musim to rici v Anglictine.Byl jsem "proud that I knew this great woman".
    • Re: Gabi

      Ano Gabriela Benačková je opravdu světova diva a jeji hlas je nadherny.Patří mezi me nejmilejší operní pevkyně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit