Přejít na výpis diskuzí

Fred Astaire

OSOBNOST 3.1.2008 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fred Astaire

    Dobrý den přeji všem obdivovatelům.Jen pro informaci členů fan klubu, jeho rodiče nepochází z rakouska ale z obce Niměřice části Dolní Cetno okres Mladá Boleslav potom odešli někam k Brnu a dále emigrovali do spojených států.To jen pro zajímavost.
    • terezye

      Re: Fred Astaire

      Odkud to víte?
    • so.ones.more

      Re: Fred Astaire

      To znamená, že v podstatě pochází tady od nás - z ČR? To je snad poprvé, co jsem hrdá, že jsem češka *3*
  • amoreitalia

    Fred Astaire v televizi

    26. 4. poběží na ČT2 ve 14:25 dokument Holywoodští rivalové Fred Astaire versus Gene Kelly. Pro všechny fanoučky těchto herců tanečníků a jejich skvělých filmů. *4*
    • Z matriky obce byl židovského původu.
  • Můj oblíbenec

    Fred Astaire a jeho filmy jsou pro mě velká láska. Tento okouzlující, elegantní, stylový, vtipný a sympatický herec je taneční legenda. Mám moc ráda i písně z jeho filmů. Mnoho potom zpíval i Frank Sinatra, Louis Armstrong, Ella Fitzgerald, Diana Krall a další. Úžasný byl s Ginger Rogers, Audrey Hepburn, Cyd Charisse, Ritou Hayworth, ale užasný byl i sám:)
  • Fredie

    Fredie je nejlepší tanečník, co jsem viděla. Jeho umění je skutečně obdivuhodné. Jsem ráda, že dávali filmy s ním a Ginger. Škoda, že nedávali The Barkleys of Broadway z r. 1949, kde si spolu ještě zahráli a je to také skvělá, vtipná, muzikálová komedie. The B. of B. mám sice jen v angličtině, ale jde tomu pěkně rozumět, takže jsem si to užila, nejvíc se mi líbil strhující tanec na píseň They can't take that away from me, který byl skutečně nádherný, ale pro mě trochu smutný, protože byl na filmovém plátně vlastně jeden z posledních nebo posledním tancem této legendární dvojice, která svým tanečním uměním a bestarostnými okouzlujícími komediemi bavila miliony diváků a zapsala se do filmové historie. *4*
  • so.ones.more

    škoda

    já miluju jejich filmy *4* ... Škoda že už ČT2 vyčerpala zásoby *9*
  • amoreitalia

    Fred Astaire v české tel.

    Fred Astaire a Ginger Rogers ve filmu Život v tanci (The story of Vernon and Irene Castle) - neděle 21. 12. 2008 v 17:00, ČT2 *4*
  • amoreitalia

    Fred Astaire na ČT2

    Fred Astaire s Ginger Rogers ve filmových návratech.

    neděle 30. 11. 2008
    Svět valčíků (Swing time)-16:45

    neděle 7. 12. 2008
    Smím prosit (Shall We Dance)-16:45

    neděle 14. 12. 2008
    Vzdušné zámky (Carefree)-17:10
    *14* *14* *14*
  • amoreitalia

    Fred Astaire v televizi

    Ještě jsem zapoměla, že v dohledné době se můžeme těšit na dva filmy s Fredem Astairem a Ginger Rogers, které dává Čt2.

    Páni v cylindrech (Top hat) - Neděle 16.11. v 16:50
    Námořníci jdou (Follow the fleet) - Neděle 23.11. v 16:40
    Příjemnou zábavu *1*
  • amoreitalia

    Fred Astaire

    Jeden z mých nejoblíbenějších herců, který mi připadá přímo geniální. Talentovaný tanečník, zpěvák, muzikant(piano) a skvělý komediální herec. Mám ráda jeho muzikálové komedie s Ginger Rogers, se kterou tvořil legendární taneční pár, ale i jeho další filmy jako třeba Funny Face (kde hrál s Audrey Hepburn), The Band wagon nebo Divotnorný hrnec. Kdyby jeho filmy s G. Rogers vyšly na dvd, měla bych druhé vánoce, protože takové krásné bezstarostné snímky jako ze starého Hollywoodu se už dnes prostě netočí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit