Přejít na výpis diskuzí

František Nedvěd

OSOBNOST 31.12.2006 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako malá jsem si pouštěla písničky Nedvědů snad neustále.V dnešní době moderní hudby jsem na ně na nějaký čas zapomněla, ale před nějakou dobou jsem si na to vzpomněla a poslechla si je. Nechápu, jak jsem to bez nich mohla tak dlouho vydržet :) ... jsou to snad jediné písně, při kterých je mi tak krásně. Opravdu srdcovky. Už honem koukám, na jaký koncert se vydám :) V červnu se mám vdávat a jsem si jistá, že na svůj první tanec s ženichem si nechám zahrát nějakou od Vás. Opravdu miluju Vaše písně a děkuju za ně. Jen při poslechu Vašich písní se dokážu zastavit, užívat si momentky života a vzpomínat na to hezké. Vaše písně pro mě moc znamenají. Děkuji
  • Jsi mým osudem *3*
  • Vážený pane Františku, chtěla bych Vám touto cestu poděkovat za Vaši práci. Na Vašich písničkách jsem vyrůstala. Jsou moc krásné a hlavně o životě. V mých těžkých životních situacích se vždy uchýlím k Vašim písníčkám a to mě drží nad vodou. Přeji Vám, aby jste ještě dlouhá léta mohl vykonávat svou úžasnou práci, neboť tím vyplníte přání mnoha lidí, kteří Vám moc fandí a Vaše písničky je moc těší. Byla jsem na Vašem koncertu a byl to pro mne úžasný zážitek! Velice si Vás vážím. S přáním hezkého dne Jitka.
  • Ahoj Fando.Chtěli jsme se dostavit na tvůj koncert na Novodvorské koncem ledna ale je již vyprodáno. Memáž nejaký lístek pod palcem.
    Díky karel.koníček@volny.cz
  • Milý pane Františku
    Gratulace k Vaším dnešním narozeninám přání všeho nejlepšího!!!! *4*
    • Teda paní Sadílková - i tady jste, vy se snad nikdy neunavíte!!! Jste Bůh či ďábel??? *1* *5* *4*
  • Poděkování

    Dobrý den Františku a ještě jednou moc děkuji za úžasný koncert v Krnově, moc jsem si ho užila a taky ještě jednou moc díky za podpis CD. Těším se někdy brzy nashledanou *3*
  • Pomoc o cd

    Dobrý den,pane Františku!zdravím Vás z Krkonoš!Chtěla bych Vás touto cestou požádat o Vaší pomoc!Chtěla bych dodatečně sehnat mojí mamince Vaše Cd Tak neváhej a vejdi.Měla ho v autě a zloděj při v loupání si ho vzal také.Prosím porad te!Děkuji Vám moc předem.Jana Fischerová.Krkonoše. *3*
  • František Nedvěd

    Milý pane Franto
    Blahopřeji Vám k dnešním narozeninám
    Přeji hodně štěstí,zdraví,úspěchů
    jak životní,tak i profesionální. *4*
  • čauves

    Ahoj já jsem vyrůstala na vašich písních od narození každý den v autě miluju vaší písničku "ostrov jménem mládí" je to ta nejhezčí mám ráda i "Rejdivá,Kočovní herci tu sou,Neváhej a vejdi......". *14* *14* *14* *4* *3* byla bych moc ráda kdyby jste vystoupil i u nás doma v písku v jižních čechách určitě bych se na vás přišla podívat moc moc prosím . *3* *3* .No sice neumim spívat ale miluju vás a vaše písničky..
  • sháním cd!

    Ahoj všem!

    Mám velikou prosbičku! Moc se mi líbí písničky Nedvědů,ale bohužel nemám skoro žádná jejich cd. K sehnání moc nejsou a když ano, bylo by velice nákládé všechny získat. Proto prosím laskavé duše, jestli by mi třeba nebyl někdo ochotý cd vypálit a poslat. Předem všem moc děkuji!!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit