Přejít na výpis diskuzí

František Koukolík

OSOBNOST 31.12.2006 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo četl publikace pana docenta Koukolíka je bez nadsázky ohromen.
    Vědeckou ověřenou zkušenost v historii nikdo tak skvěle interpretačně
    nepodal.Pochopení se dostaví záhy a díky docentu Koukolíkovi se lidem
    otevírá nové pochopení všech niancí života člověka.
    Ono pochopení je také magické,protože poté lidé jednoho dne zjistí,že vše je jinak.
    Mnoho plodných let a zdraví docentu Koukolíkovi
    Vincent Pribula.
  • Vzpoura deprivantů aj.

    Pane Koukolíku, musím říct, že můj vztah k Vám se blíží téměř nábožnému uctívání. Tolik moudrosti, vědomostí a pokory se málokdy sejde. Taky mě mrzí, že není možnost jakkoliv se s Vámi kontaktovat, Vaše myšlenky mě velmi oslovily, přečetla jsem snad všechno, co vyšlo, a hodně mi to pomohlo porozumět lidské psychice a např. zásady kritického myšlení by si měl každý denně připomínat. Zdravím Vás s obrovskou úctou. Jana Václavíková
  • Hádala se duše s tělem

    Dobrý den pne Koukolíku, mám k Vám prosbu. Velmi rád bych zhlédl první díl série Hádala se duše s tělem " O lásce ", ale nevím jak se k tomu dostat. Mohl by jste mi poradit, případně zaslat, buď na email, nebo i na dobírku. Děkuji Vám ! Martin Dolák
  • problém qualií

    Mám jednoduché vysvětlení proč pan Koukolík nemá na sebe nikde kontakt: ve své knize Já oznamuje, že ,problém qualií zase tak těžký není´ ale toť vše, úplně. Šmitec, tečka, nic dál. Pokud by chtěl vysvětlit tento problém, nebo mi snad oznámit na jaké stránce ho opravdu řeší, budu nesmírně rád a napíši tu omluvu s veškerou poklonou. Jinak slibuje něco, co neplní a tak okrádá lidi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
  • ?

    Bezpochyby vynikající český popularizátor vědy, jen škoda, že nejsou jeho díla často kmání, leda v knihovnách. Njn, přitom Harry Pottera čtou jako bibli i studenti VŠ. *9*
  • Bylo by zajímavé

    Je škoda, že není možná diskuze s člověkem, který má ve sdělovacích prostředcích většinou naštěstí docela dost prostoru. V posledním rozhovoru na Vltavě se ale zmínil o zbytečnosti peticí. To jen může být pravda a rozhodně není vhodné ji podporovat tím, že ji budeme šířit. Děkuji a přeji široký rozhled.
  • Hodnota slova

    Prostě mne napadlo, jestli existují stránky pana Koukolíka, protože se mi občas naskytne situace, kdy ho mohu sledovat v televizi.
    V dnešním světě inflace slov a pochopení tržního hospodážství či vysoké politiky jako nabízení mýdlových bublin je obdivuhodná hodnota jeho slova...
    A je mi podivné, že tady není řada příspěvků na to tema. Prostě, kdyby měl pan Koukolík svoje wwww-stránky, rád bych si početl....
    • Re: Hodnota slova

      i v mé knihovničce patří tomuto pánovi čestné místečko a snažím se šířit mezi svými lidmi informace o tom, že je a že je záhodno věnovat jeho slovům pozornost... S trochou nadsázky lze říct, že "koukolíka lze buď neznat nebo mít rád" ... jeho web by byl jistě úžasný, ale pochybuji, že by měl čas tam s jistě početným davem diskutovat. I když jako čtení by to bylo moc přínosné. Zatím nám asi nezbude, než číhat v knihkupectvích na další či nová vydání a číst si to hezky "pro sebe". Všem Koukolíkářům ia především autorovi samému hodně zdraví, jemu samému či vlastně také nám všem, aby nám dlouho vydržel a zústal literárně plodným a klidné svátky s minimem deprivantů *4*
    • Re: Hodnota slova

      Ano, souhlasím s autorem, pan Koukolík je člověk s velkým Č. To se však v naší době tzv. nenosí. Když se podíváte na televizní noviny či čtete denní tisk, vemte si k ruce blok a udělejte čárku za každou negativitu, mrtvolu a jiné tzv. zaručeně pravdivé zprávy a porovnejte počet pozitivních. Co vám vyjde je síla! Dle mého názoru normální člověk se tomu raději vyhne, pokud nechce dobrovolně skončit v péči psychiatrie. Jsme součástí přírody ale přírodně se nechováme.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit