Přejít na výpis diskuzí

František Němec

OSOBNOST 15.1.2008 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Frantisek Nemec je vyborny herec, sledoval jsem nekolik inscenaci a je to pro me opravdu zazitek. Pan herec (prominte, pan HEREC) dal do roli spoustu prace a koncentrace. Vteleni se do role je perfektni. To je mimoradny talent. To je perfektni prace a inspirace.
  • Josh216
    Kdysi jsem videl film neco jako "muz, ktery se bal zemrit" , ale nikde ve filmografii se nevyskytuje. Popisuje, jak ho v noci nalozi do vezenskeho auta a ve vezeni mu davaji vybrat zpusob popravy (skotske striky, injekce. ..) uz si to moc nepamatuju, ale nelze nikde dohledat
  • V roce 1943 se nemohl narodit v Československu.
  • Všechno nejlepší,hodně zdraví a štěstí *3* *4*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :)
  • dobri den pane nemce vi ste herec a proc nam nepišete pane nemce *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • Uč se česky!
  • tosem ja deku jiti bomba dekujiti strašne bobo jedna fratišek nemec *4*
  • dobri den pane nemce tu steru pohdku mam rada ste budete muj kamoš zesem uvas bil vito dobře vite pane nemce *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Dobrý den,pane Němče..nenalezl jsem jinou cestu,jak Vám oznámit zesnutí Vašeho bratrance Karla Tyleho ze Štětí...ročník 44,stejně,jako Vy.
  • Pan Němec je dobrý herec, nejraději ho mám ve filmech Jak vytrhnout velrybě stoličku a Jak dostat tatínka do polepšovny, na to bych mohla koukat pořád donekonečna. Takže ještě jednou za všechno díky!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit