Přejít na výpis diskuzí

Ztraceni

FILM 4.3.2007 
109 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo hraje Ianu??
    • Zuleikha Robinson
  • Nevíte někdo přesně v kterých dílech ztracených hraje Ian Somerhalder? :)
    • První série a myslím i kousek druhé...
    • Hraje tam jen první sérii. V díle 1x20 umře.
  • Bombastickej seriál, koukám na něj od znova :)...Dneska jsem si pobrečela když Saidovi zabili Shanon :(
  • Nevíte někdo emailovou adresu tvůrců seriálu - ráda bych jim napsala ,že je možné pokračování seriáluu. Moc dík. *4*
  • ...

    Dneska onich byla zmínka v Simpsonech. "Ztraceni končí, všechno se to zdálo psovi." Myslí že to mluví za vše :D
  • for Kuba

    for Kuba: Kubo nejspíše a nejlogištěji je to takto: to co jsme viděli na ostrově byla skutečnost,ale vedlejší linie byl jakýsi očistec-posmrtný život před vstupem asi do nebe.Proto si na ostrov a hlavne na sebe rozpomínají, protože jak řekl Christian Shepard prožili jste spolu důležitou část života(události spojené s ostrovem)a proto se potřebovali rozpomenout na to co se stalo, aby se spolu sešli a mohli společně udělat ten krok dál, jelikož společně se podíleli na záchraně ostrova. Všichni koho jsme meli možnost vidět ve vedlejší linii jsou mrtví, někteří zemřeli na ostrově jiní když se vrátili z ostrova( to jsme už nevideli, takže mohli zemřít přirozenou cestou, někteří na další cestu nebyli připraveni( Ben, Anna Lucia apod.. a proto se nedostavili do kostela) jiní logický stále žijí (Aaron, Walt), Walt se nejspíše podle doplnující 20minutové epizody převzal pozici Jacoba po Hurley a chrání ostrov. tak to je asi vše
    • Re: for Kuba

      Dííííííííííííííííí k teď už jsem to pochopil.
  • lady-kate

    bv

    Vyděla jsem ten poslední díl a kdo to nepochopil tak já jsem to pochopila tak že to letadlo spadlo a oni všichni umřeli že to co se na tom ostrově odehrálo vlastně nebyla a všichni se utopili jak to letadlo spadlo-když na konci říkali že jsou všichni mrtví ale já jsem u toho posledního brečela bylo to smutně šťastné jak oni si tam vybavovali co bylo na začátku
    • Re: bv

      no spíše si nepochopila vůbec nic, soudě dle tvého příspěvku
  • smutno

    Škoda že Jack v tom posledním díle zemřel. *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • nechapu

    Ten poslední díl ZTRACENÝCH jsem nepochopil .
  • ztraceni94

    ztraceni

    Hej, dobrej serial, ale patá řada trochu guláš

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit