Přejít na výpis diskuzí

Znamení

FILM 4.3.2007 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to krásný,strašidelný a napínaví.Když jsem se na to dívala a vyděla sem prví lekavou scénku jak ten pejsek skočil na kameru tak sem se lekla,otočila a bouchla sem mamku do nosu!Sem hororová a ráda se na horory,sci-fi,thrilleri apod.dívám strašidelný byl také horor pod povrchemm...No krutý...ahojky a kdo si to čte tak ať si stahne POD POVRCHEM to je strašidelnější neš tohle...Díky-
  • Jeden z nejlepších filmů jaký jsem kdy viděl ! Jestli zvažujete kouknutí, rozhodně doporučuju, ale budete se bát !! :( A jistý člověk co psal komentář o tom, že je možné že tento film není jen pouhý výmysl je podle mne hodně chytrý ;) Nechápu proč říkáte, že by si měl skočit k lékaři ! Má vlastní názor, se kterým já jen tak mimochodem zcela souhlasím, a ten, kdo by si tu měl skočit k lékaři je ten, co říká že je to blbost.. Takový člověk poslouchá jen názory které si někde přečte popř. vidí v televizi !! Myslím, že v ohledu existence mimozemského života by se názor takového člověka třebaže nikdy nenapsal žádnou závažnou vědeckou správu či něco podobného, měl brát v ohled tak jako názor vědce ;) Když je totiž někdo vědec, ještě neznamená, že všechno co mu vypadne z úst je pravda :)
  • Kniha

    chtela bych se zeptat: jak si ten malý kluk koupí tu knihu o mimozemstanech a pak jak v ni najde s jeho tátou tu fotografii jak tam je dum který je hodne podobný jejich domu...... nevíte jak se ta kniha jmenuje nebo aspon autora te knihy...???? moc by mi to pomohlo kdyžtak prosím odepište na můj mail: Michala.Banas@seznam.cz díííky =o)
    • Re: Kniha

      ve filmu tu knihu napsal Dr.Bimbul(jeden z autorů)a název knihy nezmiňují...Podle mě je to jen kniha pro film.
  • ....

    wow, když jsem se na to včera koukala tak mi strašně rychle tlouklo srdce a myslela že z toho budu mít noční můry...
  • No nevim nevim

    Je to bezvadnej film, ale nenapadlo někoho z vás, že by to mohlo mít pravdivý podklad?? Konec konců, jak v tom filmu ukazovali ty světla na obloze, tak ty se na chlup podobají těm, co teď nejprve viděli v Liverpolu a pak i u nás v Praze. Co když v tom roce, kdy se to točilo, taky viděli takové světla a natočili podle toho film?? Co když se teď děje to stejné jako v tom filmu?? Mimozemšťani nejprve vyšlou malou četu, která to tu jen omrkne, a pak přijedou ostatní...
    Já nevim, zase jen uvažuju, ale docela to dává smysl, ne?????? *7* *7*
    • Možná bys měl(a) skočit k lékaři. Tvoje úvahy opravdu nejsou normální!!!
    • Re: No nevim nevim

      No nemyslím že by natáčeli film podle toho co někdo, někde viděl. Tyhle filmy sou čistej výmisl, a kruhy v obylí tam dali sice proto že kdesi, kdysi opravdu byli. Ale kdo je udělal, nikdo neví. Ale na druhou stranu si myslím že tvrzení že sme ve vesmíru sami je hodně naivní, ale život bude ve formách které si ani nedovedeme představit. A ne zelená postava která má lidskou postavu a velký kukadla. Ta šance že by nám byli jen trochu podobní je totiž mizivá.
    • anetak20

      Re: No nevim nevim

      ahooj..no hele ten film je uplně bezvadnej ale dyštak se koukni na ,,Oheň v oblacích'' to je podle skutečnosti že toho chlapa unesli a hustý no..a včera sem na obloze viděla něco fakt divnýho..DĚS!!!
  • je to strašidelné..

    je tu supeeeeeeeeer film,ale je to mooc strašidelné...bojím se při tom.. *1* *9*
    • miamiheat

      Re: je to strašidelné..

      sem se bala jako nikdy *15*
    • llleeennniiissseeekkk

      Re: je to strašidelné..

      Tohle je hustej film jako me jen tak neco v tv nevidesi ale tohle byl narez
    • Re: je to strašidelné..

      Taky mě těžce zamrazilo jak tam probíhá ten mimozemšťan *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit