Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sprosté děti
  • Mě se nejvíce líbí Bloom, odvážná, zamilovaná*14*, hezká atd.
  • Nový film Winx club

    Fanoušci Winx Club, je tady nový film Winx Club Magical adventure z roku 2010 tady je odkaz na upoutávku: http://www.youtube.com/watch?v=eZVV WGIxhSM&feature=related
    mimochodem Sky v tom filmu požádá Bloom o ruku.:-)
  • Winx Club

    Ten film jsem s mámou obědnala přes net a v úterý od neděle nám to přišlo.To DVD stálo 179 Kč,ale + poštovné a balné necelých 300 Kč.Hned jak nám to přišlo jsem si to pustila a napsala jsem to kámošce.A ona mi napsala,že to 18.3. vyjde na DVD za 50 Kč.A měla pravdu.Bylo to v novinách.Takže jsme to obědnávali zbytečně.Já to totiž,už moc dlouho někde scháněla a nikde to nebylo.Takže...Trochu vtipná hystorka.Ale zase to takhle máme oryginálnější,takže to tak moc neva. *4*
  • sakura.haruno

    máš to pekný mrkni se na bolg

    www.winx-team.blog.cz tady jsou skoro každý den nový a nejnověvjší obrázky :-) *3* *5* *4* *14* *3* *4*
  • stella-tereza

    stella

    já to mam na dvd a furt si ho pouštim na televizi a hraju stellu *1* a byla jsem na tom v kyně *14*
  • Supr film

    Já jsem na to byla v kině a můžu to jen doporučit.Je to fakt super film.Je napínavý,legrační a kráááááááááááásný.:-) *15*
  • vashley

    Už jo

    Už jsem ho dááááááááávno vyděla ještě na něj půjdu jednou!!! *3*
  • Winx Club-Výprava do ztraceného království

    Je to dobrý film ale já jsem ještě na něm zatím nebyla!škoda!teď nemáme moc peněz protože 500 na dvoudenní výlet,pak to kino winx 200 a časák Tp Dívky kde je velký plakát! *9*
    • Re: Winx Club-Výprava do ztraceného království

      já to asi budu mít na dvd zatím sem viděla jen upoutávky ale i ty byly supr! *5* *5* *3* *1* *1*
      • Re: Re: Winx Club-Výprava do ztraceného království

        byla jsem na to v kine a bylo to strasne zamilovane a cestovatelske proste nejlepsi film nejnej.tak ahoj stela a bloom
      • Re: Re: Winx Club-Výprava do ztraceného království

        ahoj jsem katka a hraji stelu a hanca syslova hraje bloom *14* *14* *4* a venda frysarova je musa a anetka kasparovska je floora tak ahoj winx *1* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit