Přejít na výpis diskuzí

Vřískot

FILM 17.8.2007 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Super

  • Je to totální pičovina.
  • pawlinka-01

    :D

    Nejlepší horor, dívaly jsme se na to s kámoškou a úplně jsme se řehnili *1* fakt good horor *3*
  • Pravdu ?

    Ok takže můj názor je ten že je skvěle vymyšlená postava vraha, ale aby Cindy přežila tolik útoků většinou muže sportovní postavy ?
    To je trochu moc.
    Já vím...v každým hororu přežije ženská, která nakonec zabije supermansky vraha.
    No řekněte není tohle diskriminace ?
    Já bych řekl, že jo.
    Horory jsou blbost.
    U Vřískot 3 bych si představoval konec takový, že vrah (její bratr) zabije Cindy a pak uteče a policie ho nikdy nedopadne. *16*
    • A jak by podle teb měl pokračovat asi další díl ??
      *3*
  • :(

    Je to p*čov*na *9*
  • chiaramj

    ´Parodie

    Dobrej horor,ale viděla sem parodii tak me to uz tolik nebavilo jako pred lety...
    • Re: ´Parodie

      není parodie nahodou Scary Movie 1? *1*
  • kikulkaaa

    scream

    vřískot je bezvadnej filmík...
    ae myslela sem že to bude horšíí
    newa plostě good horor. na ten se můžu dívat pořád je to sranda hlavně ten Stu.
    ty jeho keci sou fakt jedinečný. taky Randy je celkem dobrej...
    • chiaramj

      Re: scream

      Jooo tak to souhlasim ten Stu ma fakt libovy kecy celej film...=D
      • Re: Re: scream

        jj, má bezvadny kecy nejvic se mi asi libí jak rekl cink cink xD vazne upe sem se nasmala, jinak na ten film koukam ted docela casto.. sou to fesaci :D Billy a Stu mno xD to byli jeste mlady (26) *1* *1*
  • Vreskot

    Je to najlepší Horor,všetky 3 diely sú dobré. *4*
  • nwm mnom ... xO

    No jako byl to brej film to jo jako ae pomalu ubec sem se u nej nebala a to ze ja se boim dost u hororu ae u "Sillent hill" sem se teda rozhodne bala vic XD njn ae tak kazdymu se libi neco inyho ae jak sem rekla byl to faktes dobrej film a nejhezci tam byl Skeen Ulrich jako Bill (jeden ze zabijaku) njn ae jako je to jen na vas kdo nema rad moc horory a boi se trebas u "3:15 zemřeš" nemel by se na tohle koukat nei to nic pro nej to mi verte!!!a jen tak mimochodem 3:15 je pro deti jako pohadka na dobrou noc nemyslite???XD
  • scream

    Milujem vreskot,podla mna je to najlepsi film
    • Re: scream

      nejlepsi film jakej sem kdy videla..je mrteeee... *1* *3* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit