Přejít na výpis diskuzí

Vraždy v Midsomeru

FILM 14.1.2009 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevite prosim nekdo blizsi informace o pisni, ktera zazni v uvodu a pozdeji i v deji 77. dilu s nazvem Mrtve ticho? Dekuji.
  • Televize ITV1 uvedla 30. ledna 2013 poslední 6. epizodu 15. řady seriálu "Vraždy v Midsomeru" (celkově 95) s názvem Schooled in Murder.
    Tento díl byl zároveň poslední pro seržanta DS Bena Jonese, který po 7 letech a učinkování v 52 epizodách v seriálu končí. Ale Jason Hughes slibuje, že se vrátí na hostování v seriálu v budoucnu. A fanoušci seriálu se nemusí bát, detektiv šáfinspektor DCI John Barnaby bude mít v další (již šestnácté) řadě seriálu nového pomocníka, který bude stejně pohledný a talentovaný, jako Jason.
  • 15. řada seriálu VRAŽDY V MIDSOMERU v dubnu 2013 na UNIVERSAL CHANNEL CZ.
    Od 7. dubna 2013 každou neděli ve 21.00 hod. (repríza vždy v pátek ve 21.20 hod.a další neděli ve 12.00 hod.) se na českých obrazovkách na UNIVERSAL CHANNEL CZ v premiéře představí nové díly kriminálního dramatu Vraždy v Midsomeru.
    Více na: http://www.midsomermurders.phorum.cz/novinky.htm
  • věděli jste, že v jednom díle hrál i Orlando Bloom?? *15* *3* *1*
  • Tak já mno :D

    Vraždy v Midsomeru miluju! Navíc jsem tam objevila herce, kterého asi každý nezná, a to Toma Goodmana-Hilla, který hrál Tristiana v epizodě Kouzelníkův synovec. Byla v televizi tuto neděli, s těma žábama. Tento seriál si zaslouží obdiv!
  • zlodejkakrve

    vraždy

    super siriál a ben je krásnej *3*
  • úžasný seriál

    Je to najlepší seriál aký len môže byť. Teda aspoň pre mňa =D
    • nika1979

      Re: úžasný seriál

      ten seril je super velmi..........
      aj ten mladej herec.
      dakujem *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4*
      slavčo
      • díkes

        nemáš za čo, aj keď netuším, za čo mi ďakuješ, ale v pohode, cmuges *1* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit