Přejít na výpis diskuzí

Valkýra

FILM 18.11.2008 
6 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak nemám ráda filmy s válečnou tématikou, tohle mě nadchlo. Vůbec jsem neměla v plánu na to koukat, ale když jsem byla seznámená s tím, že se prostě nic vypínat nebude, seděla jsem a koukala. Nakonec jsem do toho byla tak "zažraná" (omlouvám se za ten výraz), že jsem neslyšela nic kolem sebe a tak když mi přítel vyprávěl, jak mluvil, ale já nereagovala, musela jsem se smát. Takže vážně hodnotím kladně.
  • dejvid.77

    Valkyra

    skvěly film newim co dal dodat *3*
    • Re: Valkyra

      Jo celkem se poved ale američani některý scénky neuměj zahrát obvzlášť když sou to němci. Ale oceňuju přesnost podle skutečný události
  • iiivulinka

    Skvělý film

    Tenhle film je božský! Od samého začátku mě to strašně moc chytlo! Nejlepší jsou totiž filmy podle skutečné události..Akorát jsme s kámoškama čekaly dobrý konec,ae dopadlo to strašně..brečela jsem no.. *9* Jinak Tom Cruise to hraje upe skvěle..miluju ho *14*
    • bellunqa

      Re: Skvělý film

      Reagovala jsem na to podobně ... moc se mi to líbilo, mělo to prostě svoje kouzlo. Ikdyž jsem si na začátku říkala, jaká to bude nuda, když to je o válce apod. A nakonec se z toho vyklubal tak dobrý film, který každýho musel trochu chytit za srdce. Povedený :)
    • werushkka

      Re: Skvělý film

      Úplný,ale ÚPLNÝ souhlas..Nemám co bych dále dodala,napsala bych to stejně ;) *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit