Přejít na výpis diskuzí

Upíří deníky

FILM 22.7.2009 
765 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chci se zeptat kde se dá na internetu sledovat 4 série zdarma ..:/ a hlavně cz dabing
    • Koukej přes zkounito *3*
  • Neví někdo kde se dá stáhnout 7 série prvních pár dílů? díky
  • kiss.miss
    Stefan a Caroline budou spolu v další serii. Kdo má radost?
    • Promiň ani Stefan tam už nebude. Nevim jestli je to pravda ale četla jsem to internetu.
      • kiss.miss
        Líto ti to být nemusí, Stefan tam bude, nebo vlastně je. Ian, Kat, Paul a Candice, ti všichni podepsali smlouvu na 7.serii a už se natáčí. ;-) 8.serie není potvrzena.

        Jinak nechápu, proč by dávali Stefana a Caroline dohromady, aby je na to zase rozdělili. Stefan a Caroline jsou podle spoileru hlavní pár 7.serie.
    • myslím že jim to dlouho nevydrží
  • stefan1864
    upíří deníky jen když to slovo slyším tak si to jdu pusti na telku a kokám na to do 4:00 a jdu spát suprovej serialál *3* *14* *8* *2* *1* *15*
  • upiri deniky budou pokracovat ale bez nini dobrev ;)
  • upíří deníky miluju škoda že nepokračují dodnes do roku 2015 ale moc bych si prala aby zase pokračovali.
  • Upíří deníky jsou ten nejlepší seriál!
  • nikdo sem ještě nedal ,kdo hraje Olivii(Liv) a Luka
  • Ahoj. Upíří deníky běží právě teď na nova cinema první čtyři dny v týdnu, akorát to začali dávat až od 3.série. V cz dabingu jsou jen první čtyři řady, ale pak se to dá sledovat skoro všude s českými titulky. Jsem ráda, že se dala Elena dohromady s Damonem. Stefan se hodí více k Caroline, se kterou chodí ke konci šesté série. Je mi celkem líto, že umřela máma od Caroline. Kvůli její smrti si Caroline vypla svou lidskost a následovně k tomu donutila i Stefana.
  • Mozna se na o potom zacnu divat v jednom kuse co jake to je *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit