Přejít na výpis diskuzí

Ulice

FILM 13.7.2007 
172 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • blbost

  • Luky1987

    Celá Ulice🤮🤮🤮🤮

  • Seriál Ulice je sice super ,ale Blanka se tam chová jako velká naivka .Tak jak popisují Blanku v seriálu se ve skutečnosti dospělá žena nechová ,to se hodí tak na nějakou pubertální naivku .V takovém věku v jakém je Blanka, ženy řeší věci napřímo ,aby v nich bylo jasno. Říkám to z vlastní zkušenosti . Sama jsem si prošla nelehkým obdobím a lží kolem sebe ,hodně podobné té Blančině ,ale bez alkoholu ,jen jsem to měla složitější ,děti malé o které jsem se musela postarat. Nikdy jsem věci nedusila v sobě a vždycky jsem si zašla za konkrétním člověkem ,aby bylo jasno na všech frontách .To už si lže Blanka hodně do kapsy a scenárista je asi někde v oblacích .😛

  • Prosím nevíte někdo kde bych našla díl kde zemřel Jan Křístek? Měl autonehodu a nenajdu někde vzpomínku? děkuji
  • Seriál Ulice je prostě super. Rád se na něho koukám a vůbec mi nevadí kolik to má dílu že to stále pokračuje. Pro mě je to jeden z nejlepších seriálu co muže být a že to stále běží a nemá to konec to je na tom to nejlepší no prostě je to super a spon se mám na co koukat. A herci v seriálu jsou taky prostě super nemají chybu.
  • Luky1987
    Kravina na entou celá Ulice
  • Podle mě je tu chyba!!! :-( Kláru Pěšcovou hrála Hana Igonda Ševčíková ;-)
  • mě se líbí ale mohla by mít i konec a lidi proč se tu hádáte je to jen seriál každý má rád něco jinýho *1*
  • mně se chce blít z Rojkové..tlemí se jak píča....herečka k hovnu.asi by se měla na sebe v tv někdy podívat...tlemí se v každém záběru i když k smíchu není důvod,nebo je postižená?
  • Luky1987
    Já nesleduji tyhle naše současné seriály typu Ulice, Ordinace, Gympl, Cesty Domu atd. nedá se na to vubec koukat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit