Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak jednou řekla jedna holka: "Nemám ráda tu třpytivou lesní vílu jménem Edward Cullen" *15*
    • nej film
  • mnohem lepší jsou upíří deníky
  • jjj
  • takovou slátaninu kravskou jsem teda dlouho neviděla !!!!!!!!! Fuj už nikdy to nevidět :PPPPP Je mi z toho blbě jenom , když na to myslím a nechápu , proč to všichni idioti srovnávají s božskýma Hunger games , protože HG aspoň dávaj smysl - tohle je furt to samí udělá z ní upíra - neudělá - udělá - Jacob nebo Edwadr o.O rostě fuj *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11*
    • vís co ? jdi do píč....... s timi hunger games tohleto je nejlepsí film a ty prestan do toho kecat ty stetk.......abys chcípl....... stou tvou posra......hrou vis co ? si pekna trapacka tak to doprde.... nekomentuj kdyz se ti to nelíbí kráv.... *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • Krávo!! Tak se na to nečum!! Když ti to tak hrozně vadí!! A necpi sem takovýdle s*ačky!!!!!!!!!!!!! *16*
  • největší blbost co znám :D takovou smyšleninu jako je todle sem teda ještě neviděla..nedá se na to koukat
    • dá se na to koukat ty kráv....... jenom ty to nechapes debi... *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • http://www.facebook.com/photo.php?fbid=487336374639911&set=a.487322827974599.112115.350407378332812&type=1&theater ahojky jestli líbí lajk,je to do vánoční soutěže s twilight :)
    děkuji mockrát :) *2* *3*
  • dabing je katastrofa .ti dabéři se snat zbláznily.nedá se to poslochat .nejlepší je se dívat na americký filmy i seriali v originále
    • A nevíš kdo daboval Ara??
    • nauč se českou gramatiku
  • Hlasy jsou sice šílený. Ale jinak......... miluju Twilight ságu... Nemůžu se dočkat posledního dílu... ikdyž lituju, že je poslední.

    Knížky čtu pořád dokola. Není to jen postavama (kdo je hraje), ale ten děj... *14*
  • Proti upířim deníkům to nemášanci.Upíři nejsou žárovka !!!
    Takže to hodnotím tak *10*
    • *14* já mám ráda obojí ale upíří deniky jsou dost dobrý a napínavější *1* *2* *5*
  • píčovina světa !!!!!!!!!!! *16* *16* *16*
    • ty si ale koko.. jaky by ti to bylo kdyby jsem ti nadavali do tveho nejoblibinejsiho poradu ?co ? taky by to to nebylo prijemny tak dzr hubu trapaku ubohej a kdo zvas nema rad twilight ságu tak at si svoje komenty strcí do prd...... *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* fakt twl premyslejte co sem písete psychopati
    • like a boss !! Konečně někdo normální *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit