Přejít na výpis diskuzí

Trója

FILM 4.3.2007 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen dvě věci-jinak film jako historiclý,ač nesedí dle skutečnosti, je super- proč maličký syn Herakla a jeho ženy má modrá očka, když oni oba mají hnědé oči *5* a byl mladík bratr nebo bratranec Achilea, jak se tam uvádí z úst Achileova sluhy a jeho milenky??? *7*
  • *9* Jo je to hezký film,ale smutný.prostě a jednoduše je to super film *4* *4* zahrali to fantasticky hlavně bred pitt a orlando bloom ale dobrý byl i eric bane *3* nejlepší dvojici dělali Achiles a Briseovna *14* *14* . *4*
  • jo. Rose hraje výborně obě role, jak roli princezny tak i roli otrokyně. Jsou s Achilleem uplně k sežrání. *14* jsem ráda že to hráli zrovna oni dva.Ten příběh strašně prožívám, jako kdybych tam byla taky s nima. Na konci ale bulim *13*. Jak tam k sobě před tou jeho smrtí(když je už 4x postřelen) tak to mi rve srdce. *9* Ale jinak supr herečka *3* rozhodně palec nahoru.
  • PetraBloom1
    Miluji troju hlavne Orlando je tam bozi *14* *14* *14* *14* *14*
  • tea301
    Naprosto úžasný film,obsazení herců nemohlo být lepší i přesto nenávidím a miluji režiséra za to, jak to dopadlo. Dopadlo to smutně, ale jinak to ani dopadnout nemohlo. Klobouk dolů, jak dokázal spojit válku s láskou opravdu nádhera. Vždycky, když se na Troju dívám, něco to ve mě zanechá. :) Všechno rozpoutal Paris a Helena, ale nakonec bylo ublíženo Andromache a Briseovně. Všichni víme, že kdyby Paris Achilea nezastřelil a utkal se s ním, dopadlo by to jinak. Ale zase na druhou stranu, taky za smrt Achilea mohl Patrocles, kdyby ho poslouchal, odpluli by v klidu domů... *13* *14* *14*
  • Ten film je úžasný, zkrátka skvěle natočený, moc se jim povedl, jen mě mrzí že ty filmy nejsou podle skutečnosti, četla jsem Ílias od Homéra a třeba Achilles se vůbec nedožije pádu Trója atd.Jo a to letadlo letí za Achillem když pluje na lodi k Tróji. *3*
  • achiles

    ahoj prosím vás nevíte kdo vyzradil achilesovo tajemství a je to ve filmu?předem děkuji
  • Letadlo??

    Dobry den, casto se stykam s lidmy, kteri rikaji, ze ve filmu TROY pri bitce leti letadlo, nevite nekdo v jakem useku filmu to je?? Pokud je to pravda, neni to poprve co to slysim, proto se ptam. Moc by me to zajimalo. dekuji :)
  • Proč vlastně?

    Znáte a máte rádi McLeodovy dcery? Claire, Tess ,Stevie, Regan...
  • Proč vlastně

    Znáte Rose Byrne? - Briseiona *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit