Přejít na výpis diskuzí

Třináctka

FILM 4.3.2007 
95 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jááj Boží film :) *14*
  • luxusní fil!! :D nejlepší! :) ale teda ve 13ti letech? :D spíš až tak ve 14ti nebo v 15ti ale musim říct že jsem ráda že v tom nejsem sama a taky je mi třináct :DDD (jenom někdy kouřim a chlastam ale drogy ne atd.. ale ve třinácti drogy? :/)
  • lady-kate
    Je to film natočený podle Nikkiny puberty, a je úžasněj! Konečně už Nikki nesrovnávám jen se Stmívání!
    • jojo... je to zajímavý čím si musela Nikki prožít a ted jí každý zná atd...:)
    • Nikki ve Stmívání je sice dobrá, ale Třináctka, Last day o Summer nebo Cherry Crush- to jsou filmy! =) Jinak, pěkná fotka =D
  • xxxkatuskaxxx

    :)

    Co udělá parta...
  • marketka0000007

    ...

    ta Tracy vypadala že je docela kráva..:D
    ale jínac das a na to dívat!.. ;)
  • p.petulkaa33

    :/

    třináctka je fakt divnej film a to sem videla poprvý
  • selena-evicka

    Kiss

    myslíte že se tam doopravdy ty dvě paka líbali?
  • selena-evicka

    Bráchovo holka

    Bráchovo holka má tenhle film dvakrát tak sme si oněm povídali atd. aspoň sme pokecali oněčem "normálním" XDXDXDXD *1*
  • super film

    Viděla jsem u kámošky tenhle film v češtině...je to opravdu velmi dobrý film a taky newím co to vdechujou :) ale jinak mě dost zaujal tím životem volným ....ale jak byla zas chudák ta matka když jí začala Tracy nadávat atd..ale je to opravdu dobrý film a je to i pravda..něco takovýho se může stát každýmu že si bude myslet jakou má kámošku a pak najenou ZRADA...a taky mě překvapila že tak slušná holka jako je Tracy začala fetovat atd...opravdu skvělé výkony hereček ♥ *4*
    • selena-evicka

      Re: super film

      Niki prej byla taky mila atd. a pak začala brát drogy atd. ale jinak souhlasim jeto skvělej film
  • pls:)

    prosiim, newíte co to wdechujou, a potom se mlatí, jakože nic neciti?:D dikyyy močt:)
    • Re: pls:)

      taky newím ale když necejtěj nic tak to bYch chtěla teda vyzkoušet :D nnnéé dělám si srandu :D
      • Re: Re: pls:)

        toluen to asi nebude :) možna něco podobneho... tkž je zbytečne to skoušet, skoušela sem to sama, a celkem fest, a měla sem to za sebou 4 dny, a žiju, nic mi neni a sem zdrava .. tkž vphdě, ae citila sem všechno, spiš když mě někdo štipl nebo tak, tak sem to citila ještě vic... *15* ae jinak nejlepši film *14*
        • Re: Re: Re: pls:)

          prosim vás děcka to je čisticí prostředek na počítače,v usa oblíbená droga mladých..
    • Re: pls:)

      Ahoj, myslím si že je to toluen :) haluciogenní droga a ředidlo *4*
      • Re: Re: pls:)

        ok:D děkuji:)
        • 111sisi111

          Re: Re: Re: pls:)

          tak to musim nekde sehnat *15* *15* už se tesim jak se s kamoskama zmlatime xD
          • your-darling

            Re: Re: Re: Re: pls:)

            uvědomuješ si,že tady píšeš o tom jak si obstaráš drogu??... *7*
    • Re: pls:)

      Ahoj, myslím si že je to toluen :) haluciogenní droga a ředidlo *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit