Přejít na výpis diskuzí

Top Gear

FILM 10.9.2009 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chtěl bych něco napsat o tom datumu výroby 1978:Když se podíváte na profily tady na osobnosti.cz Jeremyho,Richarda a Jamese tak se hlavně podívejte kolik jim je a spočítejte si,kolik jim bylo když byl rok 1978 a nebo se podívejte lehce ne datum,kdy se narodily.Bylo jim okolo 18 let a už aby dělaly Top Gear?Například James se narodil v roce 1963 a v roce 1978 mu bylo 15 let.To neměl ani řidičák a ještě aby moderoval Top Gear.Co myslíte že by tam dělaly.Jenom kecaly?A 15 letej puberťák se bude ptát osobností jaký má auto,máš hezkou manželku?,...
    • originální top gear se vysílá od roku 1978
      až od roku 2001 je takový jak hi známe teď
  • carol7.1

    Kde?

    Nevíte jestli v nějakém dílu je BMW X6?
    • nevíme *16*
  • odkaz

    Tady je ten odkaz snad to nak pude ;).. http://www.youtube.com/watch?v=ifrt lC4NTys tak pak sem napiste;)
    • marilynmonroe

      Re: odkaz

      v té helmě vypadá líp
  • The Stig

    Cau taze nesu zpravy ze se z toho podelate.Vcera smejdim na you tube na videa top gear a neuverite mi co sem nasla-video kde si Stig sunda helmu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!proste poslu sem odkaz a jestli to nepude tak si proste na you tube napiste-the stig revealed a je to to prvni video to uvidite ze tam ma holi krk.No ale proste on je to ASI URČITĚ Michael Schumacher *8* *8* ..No ja sem taky čuměla ale tak se kouknete sami a pak sem dyztak napiste cau *3*
    • Re: The Stig

      Pokud jsi to viděl v češtině tak víš že tam Jeremi říkal že blafuje *5* . A pokud jses díval na víc dílů tak výš že je mezi něma aji výškovej rozdíl *1* .
    • tobylady

      Re: The Stig

      Stig není v žádném případě Michael ... Stig se pravým jménem jmenuje Ben Collins a je bývalým členem SAS a jezdil ve Formili 3 ....
  • The Stig

    Cau taze nesu zpravy ze se z toho podelate.Vcera smejdim na you tube na videa top gear a neuverite mi co sem nasla-video kde si Stig sunda helmu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!proste poslu sem odkaz a jestli to nepude tak si proste na you tube napiste-the stig revealed a je to to prvni video to uvidite ze tam ma holi krk.No ale proste on je to ASI URČITĚ Michael Schumacher *8* *8* ..No ja sem taky čuměla ale tak se kouknete sami a pak sem dyztak napiste cau *3*
    • Re: The Stig

      No jestli ses na ten dil dodival tak na konci řeknou že Stig neni Schumacher...pry si to jen vymysleli a tajemstvi se stigem je pořád záhadou.
  • tapety na plochu

    škoda že tu nejsou žadný tapety nevíte někdo o nákych? *3*
  • marilynmonroe

    Richard a kapitán

    Rigard byl na druhém místě v nejpřitahlivějších můžích
    tak se nedivte.No já se na top gear taky moc nedívám protože to vždy nestihnu.
    *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
    A naopak kapitáne pomaléhi nesnáším!!!!!
    *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13*
    • Re: Richard a kapitán

      Mayovi říkají "Kapitán šnek"
      • marna75

        Re: Re: Richard a kapitán

        ...a já mám šnečky tak rada... *14* *4*
  • Fenomenální jízda,...

    ....která převálcuje špatnou náladu, nažhavý diváka do ruda jako ferrari s noblesní krásou rolls royce. Úžasné zpracování, kamerové záběry jsou fantastické. A na COOL mají pravdu: autoerotika jak se patří.
    • marna75

      Re: Fenomenální jízda,...

      si piš,to sedí,já mám vždycky po pořadu...no nic,bez komentáře *1* *1* *14*
  • natanka

    super pořad

    jeto ten nejlepší pořad co sleduji je to fakt super taky se mi libi richard dneska to bylo fak super *14* *14* *14* *1* *1* *14* *14*
    • Re: super pořad

      Já Richarda úplně zbožňuju! Co bych dala za jedinou hodinu s nim. *14*
      • Re: Re: super pořad

        No já právě taky *14*
    • ruth

      Re: super pořad

      Richard je nejlepší!!! A je krásnej! TAkovej charismatickej *14* *14* Ale všichni jsou vtipní!!! Je to fakt supr pořad!!!
      *14* *3* *14* *3* *14* *3* *14*
      • marna75

        Re: Re: super pořad

        ono když se kouknete,charisma maj všichni.dostat se ale do Top Gearu,netušim,co by to se mnou udělalo.
        asi bych omdlela blahem.
        tři nádherný mužský a spoustu aut,ještě si zajet tu dráhu a bylo by vymalováno. *3* *14* *14* *14* *14* *15* *15*
      • Re: Re: super pořad

        JN *14*
    • natiapaja

      Re: super pořad

      jj pravda nejlepši porad a taky se mi libi richard. je uplně super *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: super pořad

      přesně na top gear se sice nekoukám vždicky ale zase se zasměju a máš pravdu richard je pjeknej *3* *14* *14* *14* *14*
  • ajaa

    r,1978

    Rok výroby 1978 ? *9* *13* *15*
    • Re: r,1978

      Ta nová verze, tak jak ji známe my je ale až z roku 2001 nebo 2002. Clarksonovi to připadalo poněkud fádní a nudné. Škoda jen, že James tam nebyl už od začátku, ale až od roku 2003 *9* Přišli jsme o pár zdemolovanejch pian a pianin *1*
    • alic

      Re: r,1978

      Přesně tak, je to neuvěřitelný, ale v tom roce se natočil první díl Top Gearu a natáčí se dodnes. A doufam, že se ještě dlouho natáčet bude, protože je to úžasná zábava. Musim říct, že tak jako u tohohle pořadu, jsem se už dlouho nezasmála. *1*
      • Re: Re: r,1978

        jo obzvlášť když mají jet s mísou vody na klíně... to jo teda... a ještě lepší jou Clarksonovy články do topGear magazínu... většinou sexistické nebo rasistické a když ani to ne tak si alespoň nezapomene rýpnout do Captaina Slowa nebo do Hamstera... *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit