Přejít na výpis diskuzí

Sladký život na palubě

FILM 21.11.2008 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já bych taky chtěla aby byla třetí série na youtube
    • Nestačí si je stáhnout z uložto.cz ? :D -,-
  • kezby byli dily ze treti serie na youtube *10*
  • bellah2o01
    ja si myslím že se daj dohromady protože jsem v ukázkách viděla jak baley ukazuje codymu ketlkorn
    • Jo dají se dohromady...viděla jsem díl Tornádo(anglicky s českýma titulkama) a řeknou si,že se nikdy nepřestali navzájem milovat *7*
      A potom se na konci toho dílu políbí... *1* jestli chcete vědět jak to bude s posledním dílem Sladkého života na moři,tak vám to sem napíšu.. *3*
      • na jaky strance si to videla s titulkama prosim napis mi too
  • Teď jsem se dívala na nějaký díl(v aj) a pan Moseby a slečna T. spolu chodí..http://www.youtube.com/watch?v=JQMDW4Fq2po
  • Dají se Cody a Bailey zase dohromady?...Někdo říkal,že spolu zase začnou chodit v díle "Tornádo"..tak nevim
  • bellah2o01
    je to suprrrrrrrrrr serial (i v angličtině) *1* *2* *15*
  • je to super serial zack a cody jsou tak sexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxy akorat by mohly ukazovat i jine místnosti kromě pokoju a horní paluby. *14*
  • Film :)

    V Americe na Disney Channel dávají 25. března "The Suit Life MOVIE". Já jen doufám, že bude i u nás, viděla jsem ukázky na youtube a myslím, že to bude super. I přesto se na to podívám i v angličtině, tedy až to bude k shlédnutí! ;)
  • <3

    Už nějakou dobu se divám na tento seriál v angličtině na youtube...bailey a cody se rozejdou, kvůli blbosti..pak je pár dílů a ten poslední, co sem viděla-je nejnovější- se dají zase do kupy, je to rozdělený do tří dílů, ále je to krásný, strašně romantický..jsem ráda, že se dali zase dohromady.
  • i love suite life on deck

    je to nej seriál společně se SWAC *4*
    nejradši mam coleho hraje tam codyho
    je tak nádhernej *14*
    ikdyž sou cole a dylan dvojčata nejvíc se mi líbí cole
    a těšim se na na 2řadu the suite life on deck protože spolu cody a bailey začnou chodit *3*
    • Re: i love suite life on deck

      to jo no sou oba strašně hezký
      a nevíš v jakom díle spolu budou chodit
      • Někdo řikal,že spolu zase začnou chodit v díle "Tornádo"
      • anettka-upirrka

        Re: Re: i love suite life on deck

        Souhlas Cole je DOKONALEJ..!! ♥♥

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit