Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miluju celou sérii! Četla jsem knížky dříve než jsem viděla film (což se mi třeba u jiných mých oblíbených fantasy sérií nestalo) a na rozdíl od většiny (Eragon nebo Hunger Games) mě film ani trochu nezklamal! Miluju obsazení. Prostě všechno! Bezhlavě bych pobila všechny, co tvrdí, že je to jen další "twilight" pro teenagery. Tak tohle ne!! Je to promyšlené, má to nápad! Ten, kdo nečetl knihy navíc nemá právo říct, že je to takové a makové. Ví o tom kulový. Takže si svoje pomluv strčte na klobouk a jděte prudit někam jinam. Tady o vás nikdo nestojí!
    I LOVE MORTAL INSTRUMENTS
    • Vidím to stejně *3* Já sama odbdivuju tyto dva herce a oni jsou v hlavních rolích, hrozně mě to potěšilo :) A co je pravdy na tom že letos v létě 2016 vyjde město z popela ??? *8* *1* *3*
  • tak tenhle film me dostal..stejne jako me dostala twilling saga..tak jako ona me dostala a herci uplne skvele obsazeni..a jace a clary..no proste skvely..moc jim to slusi..doufam ze budou spolu..uz sem to vydela asi po 3krat.a nemuzu se dockat kdy bude dalsi dil..doufam ze budou vsechny dily myslim vsech 6dilu..podle knizek..nevite nekdo zda bude dalsi dil??a kdy asi?slysela sem ze bude dalsi dil..nemuzu se dockat..milujuu ten film..dee *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
    • To se asi nedočkáš, protože prý řekli, že další díl totiž nebudou
    • Pokračování nebude
    • Další díl nebude, místo toho se začne točit serial a nejspíš úplně od začátku *4*.
  • Škoda, že Jace nehraje Alex Pettyfer, nemám nic proti Jamimu, naopak ho zbožňuju, ale Alex by se tam hodil víc. Proč to sakra odmítnul?!
    • Normálně bych souhlasila, ale tentokrát ne. Jamie Bower je skvělý herec a nádherně mu ta role padne. Takže doufám, že ho uvidím i v dalších dílech *4*
  • Další díl se točit nebude,místo toho začnou natáčet serial s novým obsazením. *3*
    • Nechapem/???
    • bude se natáčet další film Mortal Instruments - city of ashes těch dílů by mělo bejt šest :)Tedy jestli to nebudejako u Twilight Sága tam se málem ty dva poslední díly nedotočily :)
    • Jaký seriál? Jakože TMI seriál? Ani se nedivím, film dopadl katastrofálně.
  • ten film je Užasny ty komentaře když si čtu !! moc se těším na další díly ..at sou spolu moc jim to spolu slušíí jenom škoda že se už rozešli :( Miluju ten film stejně jako Twilight saga I♥U..
    • ano presne muj clovek tak jako me ..sme na stejne lodi milujem ten filmm..a jaceho je to moc hesky kluk...a uz se tesim na 2dil..nemuzu se dockat..cekam na to jak na smylovani dee *5*
  • DivergentNephilimTFIOS
    Film nebyl podle mého očekování moc dobrý. Tak fajn. Film byl propadák. Proti knize, byl propadák. Kvůli tomu zrušili natáčení i druhého dílu, což mě trochu naštvalo, ale i potěšilo, protože si to ještě všichni víc promyslí, jestli se to tenhle rok bude vůbec ještě natáčet, nemyslím si ale. Čekala jsem tedy od filmu víc. Možná by bylo u některých postav lepší jiné obsazení. Lily si myslím, že hrála dobře, ale taky do toho mohla dát víc, stejně tak Jamie. Těšila jsem se na Jaceovi hlášky z knihy. A nic. Ani jedna vtipná část. Film nebyl vtipný, jak by měl být, nebyl akční, jak by měl být, a chybělo tam i nějaké to napětí. Libíly se mi například masky mlčenlivých bratrů. To zvládli na jedničku, ale co ten zbytek? Na to se úplně zapomnělo, všechno chtěli mít rychle za s sebou, tak se na to vrhli, aby to měli ihned z krku. To je další mínus. Vážne mě film zklamal. Kdybych na něj měla jít do kina, žádala bych vrácení peněz. Kniha je o 100% lepší, ale to vždy. Nevím, nevím no. Neuchvátilo mě to tak, jak by mělo. :)
  • Nevíte, jestli se dá knížka Město nebeského ohně (6) někde stáhnout k přečtení? :O :33 už to nemůžu vydržet! :D četla jsem všechny díly (kromě 6) a viděla jsem i film (1) už se nemůžu dočkat jak té 2 (Město z popela) tak té knížky 6.díl!! *14* *14*
    • LilyCampbellBower
      Hledala jsem ale nikde. Možná by bylo víc pravděpodobnější jí hledat v angličtině, ale nevím. Šestý díl vyjde v listopadu, což je ještě pro mě dlouho, předtím všechno vycházelo každý měsíc. Teď už mě kvůli tomu TMI hodně omrzelo, ale pořád jsou mezi nejlepšími. První jsou teď TFIOS. :)
      • NN, v lednu, přesunulo se to. ;)
  • Když jsem si skoukla film tak jsem to nevydržela a druhej den sem si hned musela jít koupit knížku :D nevíte kdy má 2. díl být v kině? _
  • Ja strasne chci aby natocili vsechny dily je to naprosto suprovy film a tesim se az bude i mesto z popela. Ale mely by natocit vsechny kdyz uz zacali vubec tocit to by bylo pak divny nedokoncit vsechny. Jen doufam ze Jace se Clary zase daji dohromady *14* *15*
  • LilyCampbellBower
    Mě se film také 'totálně' nelíbil. S herci jsem spokojená byla. Přenesla jsem i pohled na Jamieho Campbella Bowera jako Jace, kterého jsem si potom naopak oblíbila. Když jsem si jako poprvé přečetla knihu, tak jsem udělala dobře, protože bych filmu asi tak nějak nerozuměla. Kniha by ode mě dostala plných sto procent. Film naopak asi 64%. Film byl moc sestříhaný. Nejdřív byli u Magnuse, najednou v tom kostele a za malinkou chviličku v hotelu kde měli zachránit Simona. Nebo jak tam Clary přišla a byla s Hodgem v knihovně a za malinkou chvilinku přišel Jace a řekl jí že jí čekají mlčenliví bratři. Ale co se dá čekat. Kniha vždycky bude lepší než film. Velký dík patří asi nejlepší spisovatelce Cassandře Clareové za to že mě seznámila s tak fantasy úžasným světem a lovci stínů. Ano svět s hnusnými démony není ono ale, když jsem si přečetla tu knihu hned mi to připadalo jako bych do toho děje patřila také. Počkám si tedy na tenhle rok na druhý díl a budu zvědavá jak se jim povede. Ale i tak se těším, i kdyby to měl být propadák roka. Ale to přece ne. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit