Přejít na výpis diskuzí

Láska je Láska

FILM 13.1.2008 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kde dávajú tento seriál??nemôžem to nájsť..
  • *5* *8* *16* *12* podla mna skoro dobry serial len je tam privela nespravnych ludi
  • stefanie555
    miluje ten seriál, je to fakt sranda a myslím, že by se na něj měli povinně dívat homofobikové!!!
  • kiss.miss
    super serial..lesbičky a gayove řeší problemy jako heteraci v jinych filmech a serialech myslim že je to trefa do černého :-)
  • Ten seriál je prosně úžasnej.. MILUJU HO !! *14* I ♥ ALICE !!! *2*
  • Ahoj lidi nevíte kde bych sehnala ten speciální 9 díl 6 řady?? titulky mám ae nwm kde to stáhnout pls poraďtě *11*
    • rain
      Taky jsem po nich ptala tady jsou: http://www.uloz.to/xWYrZ2T/lw-special-srt
    • Ahoj, sháním komplet 6 sérii tohoto setiálu (pokud by byly všecny série, budu samozřejmě raději *3* ). Je možné se nějak domluvit na jejich získání? Nemám bohužel zatím možnost stahovat. Zaplatím, není problém. Díík *5*
  • Konečně

    Okej, takže od 14. srpna 2011 na Prima Love začíná tenhle seriál :D :D :D :D YEA !!
  • titulky

    Zdravím lidi, chtěla bych poprosit..kde jste stahovali titulky k 5. serii? vůbec nikde je nemužu najit :(
  • rain

    Speciální dokument

    Lidi až teď sem našla že 6 řada má ještě 9 díl je to speciální dokument poohlédnutí po všech epizodách problém je že titulky v češtině vůbec nemůžu sehnat... prosim nemáte je někdo?
    • sajo-nara

      Re: Speciální dokument

      cz titulky: http://www.uloz.to/3889878/lw-speci al.srt
      • sajo-nara

        Re: Re: Speciální dokument

        nezapomeň vymazat mezeru ve slově special :D
        • rain

          Re: Re: Re: Speciální dokument

          děkuju moc už sem ani nedoufala že existujou *4*
  • konec

    právě jsem dokoukala 6 sérii a ten konec mě fakt opravdu nasral *8* .. fakt že jo děs :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit