Přejít na výpis diskuzí

Hvězdy nám nepřály

FILM 14.4.2014 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • brečela jsem hodně
    byl to dobrý film
    romantický ale i dokázal rozbrečet
    kvůli tomu bych jsem dokázala brečet i celý den......

    *13* *13* *13* *13* *9*
  • Kvůli tomu filmu bych brečela klidně i 4hod. i déle *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • Jemnější verze filmu Now is good.
  • Věta, která vám z toho filmu zůstane vyrytá v paměti: "Svět není továrna na splněný přání".


    Augustus: chtěl bych aby tohle rizoto obživlo, vzal bych ho do Vegas a oženil bych se s ním. :D
  • S těmahle filmama se roztrhl pytel. Je to i můj život, Neklid, Now is good a teď Hvězdy nám nepřály. A vždycky mně dostanou. Hvězdy jsou trochu přehnané, ale je to romantika, tak to nevadí.
  • Dřív než jsem ten film viděla,slyšela jsem jen plno věcí o tom jak u toho každý brečí a jak je to krásný film. Tak jsem se na něco podívala, musím říct upřímně, v některých částích jsem měla pocit, že sleduju jednu s těch trapných slaďáků ''pro babičku''. Nebrečela jsem a to jsem brečela u všelijakých filmů. Tohle je můj názor, smutné filmy už zkrátka nejsou,co bývaly..
    Tohle je můj názor.
    Ok,Pojďte do mně! Hejtuje,když chcete! ^_^
    • Souhlasím! Přišlo mi to až příliš sladké a to jejich..."metafora" a podobné mi přišlo ještě horší. Palec dolů. Za celý film. I s obsazením! Herečka Hazel byla opravdu špatná!
      Vain, táhneme za jeden provaz...
    • myslím že každý má právo na svůj názor mě to taky nebavilo... -_-
  • Je to Můj nejoblíbenější film. Dojemny...ale nebrecela jsem u něho. Já nikdy nebrecim u dojemných filmu. Já ty city zanechávám v sobě...Ja to spíš vyjádřim slovama než citama
  • Je to bezva film hlavně si při něm uvědomíte že je život to nejvzácnější co máte
  • mimuskah123
    Tento film neni nic len najlepsi film na svete a plakala so pri nom ako male decko nemocem nic ine len doporucit dalsim ludom *14* *14* *14* *14* *14*
  • Hvězdy nám nepřály je sice pěkný film, ale za týden jsem si už na něj ani nevzpomněla. Mnohem mocnější a trvalejší zážitky jsem měla z filmů 50 na 50, Now is good, nebo Je to i můj život.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit