Přejít na výpis diskuzí

Vlčí mládě

FILM 2.7.2013 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ten to seriál milju doukokala jsem ted 6 serii a to bylo super chci se zeptat jestli někdo neví jestli bude i 7 serie ?
  • Miluji tento seriál. Sice jsem teprve u první série, ale podle různých recenzí a komentářů zjišťuji, že další série budou ještě lepší, takže už se moc těším.
    • Ahoj chtěla bych se tě ráda zeptat. Kde tento seriál sleduješ ráda očekávám odpověď :)
    • Mimochodem moje nejoblíbenější postava je Derek Hale. Hned od 1. dílu hsem věděla, že bude super :)
  • UPOZORNĚNÍ !!!!! Nekoukejte na tento film, když ho zhlédnete tak už s tím nepřestanete :D :D
  • Začínám na tom být závislá... *1*
  • Já si to stahují na uloz to a nebo se koukam na sledujufilmy ☺
  • Ahoj, znám ještě Sledujufilmy.cz a ještě je dobrý zkouknito.cz *3* *12* *3*
  • Ikdyž mám ráda pár Stiles a Malia ..tak by se mi líbila Malia a Theo takže fadím Theo a Malia aby spolu chodili
    • podle mně je lepší stiles a malia..... thea nemam rada
  • Je to uplne najviac top serial, uplne sa mi paci dost sa nasmejem a aj posmutim :/
    ale to na nazore nic nemeni tešim sa na 5tu seriu :333333
    rad by som sa s niekym o tom porozpraval popripade popisal lebo z kamaratov to nikoho nebavi, tak ak ma niekto zaujem tak nech zareaguje :)))
  • Ahoj, kde se prosím díváte na seriály on-line? Znám Sledujuserialy.cz, ale neznáte i něco jiného? *3*
    • topserialy.sk (neboj, jsou tam cz tiulky i dabing) / serialy.sledujufilmy.cz / milujemeserialy.eu *3*
    • ashleyevelynfashion
      Já sleduji na serialycz.cz nebo na milujemeserialy.cz
      *3* *15*
    • můžes zkusit ještě-> http://www.milujemeserialy.eu/online-serialy/vlci-mlade-teen-wolf/ tohle je lepší *3*
    • zkouknito.cz
    • jj tiez celmi dobra stranka je serialycz.cz je tam dost serialov, ktore sa daju kukat :D ..mam rada tw a hlavne by som chcela aby liam a to nove dievca asi hayden sa vola (poznaju sa a nemaju sa navzajom rad) aby boli spolu viac *14* *3* a tiez by som chcela vdt co presne chce ten novy theo lebo mi lezie na nervy trosku a zaroven ho mam rada lebo je pekny a hral v pll ..
    • http://topserialy.cz - nejsem si však jistá, jestli půjdou spustit, ale právě tady se na to koukám *3*
    • milujemeserialy.eu You´re welcome *14*
  • Kdy bude 5 serie??? :) :O
    • 30.6. sa dáva na internet prvá časť *14*
    • 29.června 2015 :)
    • 1. díl vyjde v červnu ted se natáčí ..:) *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit