Přejít na výpis diskuzí

Tanec s vlky

FILM 4.3.2007 
4 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajímavost:
    Speciálního výcviku vlků (ve skutečnosti totiž byli dva) pro filmové účely se ujal zakladatel první psí školy Accurate Animal Action Karl Lewis Miller se svou dcerou Teresou Ann Millerovou. Jejich škola je vůbec první na světě, kde se trénují zvířata pro film v Hollywoodu.
    • lynette
      Málokdo ví, že se herec a režisér Kevin Costner postaral úplnou náhodou před lety tímto svým úspěšným režijním počinem o velký comeback filmů s westernovou tématikou v Hollywoodu. V době vzniku tohoto filmu už nebyl o westerny po dlouhá léta v Hollywoodu zájem a tudíž se skoro ani nenatáčely, to se však změnilo až po celosvětovém úspěchu "Tance s vlky", kdy začala být o westerny opět velká poptávka a tudíž hollywoodští tvůrci začali hledat i nové herecké talenty indiánského původu.
  • roslin.l

    6x

    to je počet, kterým vyjadřuji jak moc mě ten film uchvátil. Opravdu koukatelné. Film má mít všechno - vtip, akci, napětí, romantiku a myšlenku. Tanec s vlky má vše a patří rozhodně k mým nejoblíbenějším.
  • Tanec s vlky

    Víte, tenhle film je můj oblíbený.. Miloval ho můj táta a zamilovala jsem si ho i já. Když je mi nejhůř, tak si pustím právě tenhle film. Někdy zas mám jentak náladu vzpomínat, jaké to asi tam, tenkrát na prérii bylo. Láká mě to a tak trochu mne mrzí, jak se lidé k těm nevinným lidem z prérie zachovali. Jenže tohle nezáleží na mě, ale na těch, která tato rozhodnutí podnikli.
    Je krásné hrabat se v minulosti a objevovat krásy svého ale i cizího života. =) Nikdy mne to neomrzí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit