Přejít na výpis diskuzí

Svatby v Benátkách

FILM 3.8.2014 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • casanova
    *14* *14*
  • Super seriál
  • fuj vinaři tam ani vždycky nevim co se tam děje i kdž posloucham..
    svatby v benatkach jsou tam aspoň všichni ví co se tam děje (i já)....
    • nika1979
      col
    • nika1979
      vinaři supr teže svatby v benatkach teže gympl užas ulice teže *14* *14* *14* *14*
  • to je lepší serial než vinaři
  • Je to serial, který je opravdu zabavný, hezký, romantický a vtipný:D lepší než ostatní seriály:)
  • Luky1987
    Tenhle seriál Svatby v Benátkach je další naše kravina na kterou se nedá vubec koukat
  • nika1991
    *14* *14* *14*
  • Já souhlasím se všemi a dodávám - opravdu nejlepší seriál v posledních
    letech, velmi dobře obsazeno,sympatický děj - žádné přílišné dějové kotrmelce a hlavně zatím bez tragédií, kouká se i můj manžel a ten se nikdy na žádný seriál nekoukal.Perfektní námět, srdeční záležitost všech žen a přitom kombinováno s normálním životem -tleskám. Cesty domů vypadaly
    na začátku dobře, ale velmi rychle přešly do vyloženě tragické roviny - už jenom pohled na onkologickou primářku nás všechny odradil - proboha, kdo může dávat do rodinných seriálů problematiku onkologie? Snad se v té
    stomatologické praxi ve Svatbách nic hrozivého nebude přimíchávat.
    Všem hercům přeji, aby jejich role vydržely co nejdýl - jsou skvělí!
    A producentům a režii přeji také vše nej!
    • Lepší jsou Vinaři. Pohodový seriál, bez takových kravin.
      • Jennie
        Vinaři jsou super, jen tak volně to navazuje a k nějaký telenovele, kde nesmíte zmeškat jedinej díl to má daleko, líbí se mi
    • Jennie
      souhlasím s celým tímto textem...nevím co dodat, je to pravda *4*
  • Jennie
    nejlepší seriál, taky jedinej na kterej se dá dívat...je to takový milý, hezký, úsměvný, žádný tragédie a jsou tam fajn herci a děj taky vypadá dobře
  • já bych taky chtěla aspoň do 100 dílů *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit