Přejít na výpis diskuzí

Star Trek

FILM 1.5.2009 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :)

    Mě osobně na to vytáhla nostalgie - jako malá jsem s babičkou vždycky sledovala Star Trek :D (pravda, mnoho si z něj nepamatuju - a asi ani nebylo moc co, až na mluvící šutr :D)....po úvodní znělce mě to DOSTALO. Už jenom ta úvodní znělka přepracovaná z původního seriálu...no prostě bomba :* první půlku jsem si připadala jako bych tam byla, druhou jsem si uvědomila že bych tam být chtěla, ale protože jsem okamžitě zjistila, že to bohužel nejde, rozhodla jsem se aspoň že už se na jinej film dívat nebudu :D
    ...jako film to má myslím velmi vysokou úroveň, už jenom díky počítačovému zpracování vesmírných lodí, trosek, počítačů a tak podobně :) děj sice trošku pospřeházený, ale Chris Pine a Zachary Quinto to plně vynahrazují :))...a to nemuvím o Antonu Yelchinovi alias Chekovovi :D v těch asi deseti minutách, co se tam objevil byl skvělej, a to se asi ani moc nesnažil:D...na ten jeho běh uličkou k teleportu se slovy "I can do this!" a tím dokonalím přízvukem do smrti nezapomenu :DDD...
    • Re: :)

      mnojo chekov byl skvělej a v češtine je ten dabig fakt klasa! prej ja to zvladnu,ustupe,ja to zvladnu! fakt skvělej film a vlastně jsem se k tomu dostala upee náhodou,a jsem za to ráda....
      • Re: Re: :)

        No, já viděla jenom origonál, ale je to super :)Na dabing moc nejsem, jsem radši, když vím, jak ti herci mluví doopravdy a obecně mám radši angličitnu, ale když říkaáš, tak to skouknu v češtině :)
  • :D

    Super film..byla jsem zvědavá co zase Američani natočili,ale tohle předčilo moje očekávání..Prostě super *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • klara24p

    !!!

    včera jsem na tom byla a moc se mi to líbilo!!!!
    • Re: !!!

      tojo ale spook je fukt boží... *14*
      • Re: Re: !!!

        helee,spok je můj! xDD *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit