Přejít na výpis diskuzí

Sněženky a machři

FILM 4.3.2007 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skvělej film, mám ho moc ráda *4*
  • Já se vždycky těším na Marcelu - Lucka Tesárková. Byla to moje kamarádka z mládí a dost jsme prožili srand spolu.
  • theelis

    Nejlepší filmík

    Jeden z nejlepších českejch filmů :)
    Prostě úžasnej :)
    Myslím že nebejt tohohle filmu tak ani ten náš letošní reálnej lyžák nebyl tak čupr protože když jsme na naší spolubydlící Karolínu řvali: Karlé, celý svět na tebe hledí! Tak to prostě nemělo chybu :) Nebo když jsme šli nakoupit a Máňa kterou jsme překřtili na Viky Cabadajovou scháněla mlíko, leč oni ho neměli dokonce ani v krabici =D Prostě bez tohohle filmu by nebyla polovina těch skvělejch zážitků =D
  • machri

    me se libili Radek Viki a Kája jen trochu jinak film je bestovej (dřepkyns) *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Radek

    Si říkejte co chcete, mi se nejvíce líbil Radek a líbí se mi furt. Co na tom, že zestárnul. Oči se nemění...
  • on je superrrrrrrrrrrrr

    Radek byl krásnejjjjale ted zestárl
  • van

    ...

    Nač se hádat ,lidíí ? xD každýmu se líbí něco jiný a každej má svuj nazor ;)..pochopila bych,kdyby se vám do oblíbence naváželi ,ale jinač ..xD Já si nejvic oblibila Radka..x)
    • theelis

      Re: ...

      jj, souhlasím :)
    • Re: ...

      souhlasím:)
  • :o)

    Koukám,že se tady hádátee kdo byl nejlepší a nejkrásnější *3* Podle mě,všichni měli něco do sebe..Radek by takovej zvlášttní.Připadal mi celkem citlivej.Kájaa taková menší trubks.. *15* Ale je to jen můj názor..A Viki,no prostěě frajíreek *4* A co se vzhledu týče..nejvíc se mi líbí Viki.. *4*
  • lieblinka

    Super film

    Bestovej filmík a nejlepší Kája Mácha na lyžích,jak hodil tu vyklápěčku,u toho vždycky brečim smíchy. *1* *1* *1*
  • *7*

    možná si řeknete že sem divná ale mi se nej líbil mácha *14* ted ale ne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit