Přejít na výpis diskuzí

Smallville

FILM 29.1.2008 
58 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • y řady znám na spapnět a je to muj ne nej seriál nejhezčí bylo jak se vdal za LOIS *1* *14* *14*
  • flotin8
    Tak a už mam za sebou všechny řady *3* . Dneska jsem skoukl poslední díl který měl 2 hodiny *14*
  • Hele já se na smallville nekoukám viděla jsem jen ukázky a připadá mi to jako pěknej seriál. A kdo už to viděl celý tak toje otázka pro vás- koulikrát se Clark vlastně ženil ja jsem viděla ukázky tam sem měla pocit že se ženil 4x *1* *1* Dej te mi když tak vedět dík... *1* *3*
  • haley25
    ahojky, celkem dobrý, konec akorát jse nepochopila co se stalo s Olliem. Protože na konci ho neukázali
  • darca

    Smallville

    Ahoj fanúškovia,tak nám náš seriál skončil,dopadlo to podľa očakávania,ale dúfam,že navždy zostane v našich srdciach spomienka na Toma,Eriku,Alison,Justina a iných hercov,ktorí seriálu obetovali roky svojho života,hlavne Tom,ten hral vo všetkých 218 častiach.Tak nech sa im darí v ďalšej kariére,a vy neprestávajte byť verní Smallvillu
  • vevisek215

    ulozto.cz

    ahojky lidi všechny dily desate serie davam na ulozto se slovenskyma titulkama tak si do vyhledavace zadejte smallville 3gp je to format ktery funguje ve vetsine lepsich mobilu takze muzete mit vas oblibeny serial vzdy po ruce *14*
  • vavive

    SMALLVILLE

    POKUD MÁ NĚKDO ZÁJEM VŠECHNY DÍLY JSOU TADY A ČESKY http://www.ulozto.cz/hledej/?q=smal lville.VENDULA *3* *3* *3* *3*
  • vevisek

    smallville online

    Ahojky kdo se chcete podivat na par dilu z smallville online tak si zajdete na tyto stranky neni to cesky ale ze slovenskyma titulkama takze aspon neco http://www.zkouknito.cz/hledej?stri ng=smallville jinak kdo by chtel vedet kdy bude 10 rada tak ma byt nekdy na podzim
  • daja31

    10 řada

    Ahojky,nevíte někdo kdy bude mít premieru 10 řada,tedka sem se dokoukala na 9 a nemužu se dočkat.Nevíte někdo?
  • titulky

    Ahojte, prosím nevíte někdo kde se dají stáhnout titulky k 9 řadě. Mně to totiž nejde stahnout z uloz.to. Předem děkuji za odpověď *3* *3* *10*
    • Re: titulky

      Ahoj, kde stahnout samotne titulky to nevim, ale i s titulky to muzes skouknout online na serialy.sleduj.org

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit