Přejít na výpis diskuzí

Shadowhunters

FILM 28.2.2016 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • serial nebyl špatný ale proč když už natočili film museli do serialu dát jiné postavy a taky když film skončil tak nedokončen mohl aspoň natočit zbytek filmu a potom začít se serialem nebo sním nezačínat vůbec není špatný to ne ale film byl tisíckrát lepší hlavně kvůli osazení hlavních postav *16* ale jen muj názor
    ...každému se nemusí líbit seriál jako zase naopak někomu se nelíbí film ale když už mají něco rozdělaného mohli to dokončit pro ti co zrovna mají radši film než seriál *16* a určitě nejsem sama i tak dík jestli jste si někdo přečetl at máš radši film nebo seriál jeto stejně podle knižní serie ... *4* zatím se spokojím s jedním filmem ale bylo by super kdy byl další díl ale filmu s lily Collins ,Jamie bower, jamina west a stěma ostatníma kteří toho do filmu dali taky hodně ...
    díky ale fakt jsme lidi každý to vidí jinak tak se omlouvám jestli sem někoho urazila jen sem řekla svůj názor a zatím so stojím *5*
    • Film jsem viděla a proti seriálu musím zhodnotit jako slabý odvar. Právě herci do seriálu jsou mnohem líp vybraní. Takhle si představu Jace a Clary, a dvojice Magnus-Alec to naprosto "zabila", jaký ti dva měli spolu charizma.

    • jo a než začnete odsuzovat mrkněte i na film i na serial a porovnejte *8*
  • Rose2117
    Film se my sice líbil a seriálu jsem ze začátku moc nevěřila ale zhruba od pátého dílu jsem ho začala mít ráda a do konce série jsem si ho prostě zamilovala a stala se na něm téměř závislá, obzvláště na Magnusovy a Alexandrovy, Jaceovy a (později) i na Clary a dokonce i na Simonovy a postupem času i na dalších i když tam jsou i postavy které my jsou silně nesympatické, obecně ale tento seriál můžu jen doporučit.
  • Tento seriál je super
    Miluju ho
    Hlavně Jace a Alec jsou super
  • Film byl mnohem lepší, Katherine McNamara (Clary) je nesympatická a hraje příšerně, ale musím říct, že Mathew Dadarrio (Alec) je fakt boží je fakt boží
  • Tento seriál tak nechutně zpracoval knižní předlohu, že se z toho chudák série bude ještě moc dlouho vzpamatovávat, aby se vůbec někomu mohla zalíbit. Je to zpatlaný humus s ošklivými a nesympatickými herci, kterým ty jejich hloupé fráze nemže uvěřit ani osmileté děcko. Tvůrci se vůbec nezaměřili na svět stínů jako takový, jen z toho splácali ohromnou sračku a nechali ji odvysílat do celého světa. Graficky katastrofální, herecky na nule a divácky za nula bodů.
    Jsem zklamaná.
    • Kolik dílů jsi vlastně viděla ? 😀 Když jsem viděla první sérii, tak jsem si řekla, že taky nic moc, ale holt to dokoukám až do závěru, tedy druhou a třetí sérii. V druhé sérii jsem tomu začala propadat (zdá se, že to do ruky vzali jiní lidé), triky se mnohem zlepšily a herecky naprostý posun nahoru, a když seriál skončil, měla jsem slzy na krajíčku. Samozřejmě knižní předlohu jsem nečetla, jen nějaký obsah knížek na internetu. Seriál se úplně podle knížek neřídí, i když ten základ příběhu tam je. Podle mě v seriálu naprosto zazářil Harry Shum jr. jako Magnus Bane (není divu, že získal People´s Choice Award pro nejlepšího herce). Pak jsem si oblíbila ztřeštěného upíra Simona a dokonce i Aleca, a to moc nejsem na krasavce jeho typu, jenže jeho scény s Magnusem jsou kolikrát hodně působivé. Silný příběh Magnuse s Alecem je opravdu dojemný a velmi inspirující pro bi/gay komunitu. Řada ocenění nasvědčuje, že to až takový průšvih není.

  • Úžasnej seriál *14* *14* *14* *14* líbí se mi ještě víc něž ten film *1* *1* *1* *14* *14*
    • film byl lepší
      • Film je hrozný ☹

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit