Přejít na výpis diskuzí

Šestý smysl

FILM 4.3.2007 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Herecký koncert Willise a Osmenta.Tento film byl,tuším,i v jedné z Guinessově knize.Je to takový temný psycholocký thriller.Párkrát jsem ho viděl a je výborný.
  • Love ♥ ♥ ♥

    Film je vlastně moc zajímavý,a docela dobré obsazební ale děti kterým je méně než 8 nebo 6 by to asi nepochopili je to docela téžké ale jak říkám velmi dobrý film !;) a na konci je to nejlepčejší ! ! <3 je to staré ale nesmrtelné ! ! Je to docela dobré,, =) a Bruce willis je opravdu nadaný a Osment téže,,a dokonce i Mischa Barton udělala dobrý herecký výko (Holčička jak jí matka otrávila savem) Vlastně i Bruce Willis potřeboval pomoc jako všichni ostatní duchové a sám si neuvědomoval že je duch ! Best - Ever :-*
  • gunny

    The sixth Sence

    Myslím,že tento film je opravdu jeden z mnoha dobrých filmů.Je těžké natočit dobrý film,tak aby se líbíl všem,ale tady myslím,že se reřisér trefil jak při výběru herců tak při psaní csénářů a místě natáčení.Opravdu výjmečně dobrý film.Určitě momenty z filmu jsou vážně suprový.Prostě nemá chybu !!
    • Souhlasím s tebou.Máš pravdu.
  • best end:)

    Taková veselá historka... Když sem film viděl poprvý, další den sem musel brzo vstávat. Takže v domění, že Willis odnaučil kluka bát se duchů a ten pak matce sdělil, že její mrtvá matka je na ní pyšná, sem už dál nečekal na závěrečný titulky a vypl televizi...:D! Tááááákže, asi si umíte představit mou reakci na "skutečnej" konec po druhym shlídnutí! xD... Ten šok povíšil film v mejch očích na jedinečnej skvost. Jak říkám- best end ever!:)
  • otázečka

    Mám takovou otázku: Bruce se v tom filmu ptal Osmenta, jestli někdy zkoušel něco napsat, aniž by se na to díval co píše a nemyslel na to. On odpověděl, že jo. Chtěla sem si to taky zkusit, ale nejde mi to, nevíte někdo jak se to správně dělá nebo tak? *1*
  • Fakt fajn film:)

    Tak o tomhle filmu jsme si se segrou (po shlédnutí)povídala skoro dvě hodiny.Je to vážně zajímavý film-doporučuju *14* *3* .Osment i Willis se v něm předvedli,jací jsou dobří herci.Je to můj nejoblíbenější♥♥♥ film(a že jsem jich neviděla málo...)
    • Re: Fakt fajn film:)

      to mas pravdu,miluju ten film
  • ...

    Odzbrojující konec, řekla bych. U Osmenta je mi líto, že dopadl tak jak dopadl, protože spousta filmů ukazuje jakej je to nadanej herec už v mládí.. No a Willis je formát sám o sobě že jo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit