Přejít na výpis diskuzí

Saw V

FILM 12.10.2008 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • daniel185

    Saw

    Neuvěřitelně propracovaný a velmi logický horor. Na SAW se dívám již od prvního dílu a vždycky se dobře bavím. :-) Né že bych byl masochista,ale ta logika a všechno kolem toho je perfektní! Pro mne je to nejlepší horor,vždy se těším na další díl,teď se třeba těším až uvidím šestku :-)
  • SAW

    Saw je hodně drastické,někdy je to opravdu hnus.Ale miluju na tom to jak to do sebe všechno zapadá a jak musím úplně přemýšlet a dávat si souvisloti dohromady v tomto se tento horor liší od ostatních... Nevím Saw mám hodně ráda a když v něm hraje Tobin tak to obzvlášť :) *14*
    • dancik.cz

      Re: SAW

      Tak na SAW jako takové tvůj názor neznáme :) Většině lidí se líbí i ta největší hovadina na kterou by nikdy nekoukali, jenom proto, že v tom filmu hraje jejich oblíbený herec.. :);):):P:D
  • maja.joenqa.jonas

    nejlepší <3

    jeden z nejlepších hororů...nejde tam o ty docela dost kruté a masochistické vraždy,ale o tu genialitu Jigsawa,ta mnohé lidi oslovila...a já patřím mezi ně,takže tenhle film má odemě 100% a vůbec všechny díly SAW...prostě jeden z nejpropracovanějších filmů co znám *4*
  • hnus

    jen vidim obrázky je mi na blití *10* njn, nic pro slabochy... opravdu ale nemusim horory kde z lidí lezou vnitřnosti
    • dancik.cz

      Re: hnus

      Tohle taky není horor! xD
      Mě zase příjdou úplně ubohý ty horory kde jde jen o to, aby se člověk "bál" (i když většinou chytá jen výtlem)
      Saw si neviděl/a, a saw NENÍ jen o tom, kdy z lidí lezou vnitřnosti...
      • Re: Re: hnus

        jj ja vim...diky.. objasnila jsi mi to :) ja mam rada Sweeney Todda, Dům voskových figurin a 3:15 zemřeš. Je to zajimave. Doporucuju ti to :) *3*
        • dancik.cz

          Re: Re: Re: hnus

          óó dekuji za doporučení :-)
          3:15 jsem viděla a dům voskových figurín taky. No klasické horory :-D
          Ale toho Sweenyho jsem neviděla. Zřejmě na tvé doporučení shlédnu :-)
          Díky :-*
          • Re: Re: Re: Re: hnus

            jj souhlasim, saw je naprosto dokonaly film a ja jigsawa obdivuju, podle me je to uzasne vymysleny charakter a proste to zeru mno *14*
  • nick.ol.cka

    MEGA GOOD

    Upa Megááaá NEJLEPSIII HOROR!!! *14* *14*
  • Super film

    Skvělej film..skoro ze všech dílu nejlepší...no můžeš se na to kouknout na megavideo.com
  • nick.ol.cka

    Saw

    Ten kdo to nevidel od prvniho filmu SAW ntak to docela blby *4* *1* *1* *1*
    • dancik.cz

      Re: Saw

      Tak to určo souhlasím! xD Nepochopí no.. *15*
  • hilarynka125

    saw 5

    ahoj nevíte kde se dá na to kouknout na netu??nebo stáhnout??prosíím odepište
    • dancik.cz

      Re: saw 5

      Nejlepší je origoš dvd *3*
    • Re: saw 5

      můžeš se na to kouknout na www.megavideo.com
    • ska.monkey

      Re: saw 5

      ja to teda našla na www.koukej.xkrat.cz je tam spoustu dobrejch filmečků
    • Re: saw 5

      na www.bav-se.cz v kategorii horory:) kvalita nic moc ale je to skvelej filmik

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit