Přejít na výpis diskuzí

Sám doma

FILM 4.3.2007 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Emilidzex
    Harry , jdu do baráku! *1* *1* *1*
  • Nejkrasnejsi vanocni film.Zabava a pohoda.Nejlepsi hlaska z filmu-az vyrostu,tak se ozenim a budu bydlet sam!- *16*
  • Mou oblíbennou scénou z tohoto filmu je,když se zloděj Harry(Joe Pesci)chytí do Kevinovi pasti ve sklepě a letlampou se mu zapálí hlava,když otevře nic netušíc dveře,kde je letlampa nastražena.
  • upeč supe

    je to supéééér
  • hell bell

    Nejlepší jsou ty hlášky z Andělů se špinavými těly :-)) Jsi kačírek na mém jezírku - to je málo ty běhno, musíš se víc snažit :-)))) brutál *5*
  • joey.jordison

    kravina

    úplná blbost
    • Re: kravina

      ty hovado tak na to nečum,je to pro děti!!!úchyle *3*
  • Tereza

    Nazdárek...

    ..všichni *3* Tady ta diskuze teda žije.To nemáte žádný vzpomínky nebo oblíbený scénky apod z toho filmu?? *15*
    • kordelie

      Re: Nazdárek...

      no jasně že mám...nejlepší byl teda podle mě ten marv..protože třeba to jak šlápnul na ty ozdoby pod tím oknem nebo jak jak na něj spadla ta žehlička, nebo jak uklounul po tom ledě a další tk ten jeho křik je prostě nezapomenutelnej. ve dvojce se mi líbilo jak tam po něm házel ty cihly a on pořád: harry,harry, harry nebo jak slítnul dolů za těma dveřma a nebo jak ho šlehnul ten elektrickej proud...prostě uplně skvělýýýý *15* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit