Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý večír, mmchd na VSECHNY Vaše dotazy jako též jen (VAS VSECH "FANOUŠKŮ" ATD.) tázající se odpovědi neznám, ale ráda bych se je dozvěděla. A. TEĎ OHLEDNĚ MÉHO DOTAZU: Víte prosím Vás někdo NAZEV BO ČÍSLO SERIE A DILU KDY SE SABRINA AUTEM VYRAZÍ  S LIBBY Č. (KTERÁ NESUNDA SLUNEČNÍ BRÝLE A KONCENTRUJE SE PZE MÁ NATRENOVANY OCNI KONTAKT KVULI JEDNOMU S CLENU TE KAPELY) ATD. I S HILDOU A ZELDOU NA KONCERT (PŘESTROJENÉ ZA "HILERY" A "ZELERY"). ??????? Předem děkuji :-) pa

  • ahoj chtěla bych vědět v kterém dílu jedou Hilda,Zelda a Sabrina na ten Saturn s těmi prstenci.. kolikrát už se to tam zminilo pozdějších dílech mám sice všechny serie ale v žádné jsem to neviděla.. díky *6*
  • Řekni si pro sebe jedno jméno chlapce nebo děvčate, s kterým by jsi chtěl-a být (3x). Mysli na něco, co by jsi chtěl-a dosáhnout v průběhu příštího týdne a řekni si to pro sebe (6x).
    Kdybys si měl něco přát, co by to bylo? Řekni si to pro sebe! (9x).
    Mysli na něco, co by jsi chtěl aby se událo mezi tebou a osobou na kterou jsi myslel-a při prvním obrázku a řekni si to pro sebe 12x.
    Teď je tu náročná část, vyber si jedno přání z těch na které jsi už myslel-a, zkoncentruj se na to přání jak jen můžeš a nemysli na nic jiného jen na to přání.
    Teď řekni svoje poslední a konečné přání vzhledem k přání, které jsi si vybral-a.
    Teď když jsi toto dočetl-a, máš hodinu na to, aby jsi to poslala 15ti lidem a Tvoje přání se stane skutočností do týdne.
    Čím víc lidem to pošleš, tím plněji se zrealizuje tvoje přání.
    Kdyby jsi chtěl-a ignorovat tento list, opak sa ti stane skutečností
  • Neví někdo co je to za díl kdy se Sabrina vdává, ale pak si to rozmyslí, protože do sebe nezapadají nějaké střípky srdce a odjede s Harveym.
    Dík
    • To je uplne posledni dil sedme serie
  • To se Salemem bude asi tím, že první série je z roku 1996 :)
  • Moc se mi líbí Atreyu a Falko! *14* *14* *14*
  • Sabrina mladá čarodejnice se mi fakt líbí! *14* *14* *14* *14* *14*
  • sabrina se mi moc nelíbí jenom ze začatku pak zmizí tety nevim kam nebo se stanou další kraviny a sabrina se bude chovat strašně.jo a ten kocour je vidět že to je loutka. *8*
  • Nevíte,kde ji najít?

    Ahoj,chtěla bych vás poprosit o takovou zvláštní radu [:)] Sleduje někdo z vás seriál Sabrina,mladá čarodějnice? Já tedy nijak zvlášť,ale moje sestra je do něj blázen... Viděla sem pár dílů 2.serie a ke konci dílu 2x17 hráli strašně krásnou písničku,kterou nemůžu dostat z hlavy,ale netuším,jak se jmenuje :/ Nemáte někdo tušení,jak nebo kde se to dá zjistit? Popř. zná ji někdo? Předem díky za jakoukoli odpověď [;)]
  • dotaz

    Jak se jmenuje ta písnička ve 4. serii devátýho dílu jak tam přijde Harvey jako námořník a odnese Sabrinu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit