Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tendle díl je naprosto nesmysnej a nezapadá do kontextu celé série. Jestli tím někoho urazím sorry, ale tendle díl dává smysl až od šestého dílu.
    • souhlasím :) od šestky je to nejlepší (y) *5*
  • Heleťte prosim vás jak se jmenuje to seanovo auto jak s nim závotí s tim viperem *7*
  • Pisen

    cus hele jak se jmenuje song nikde opravdu nikde nejde sehnat je ve scene jak si Han ze Seanem povidaji u toho zabradli nebo jak mila driftuje ty hory a povia si se seanem a taky se objevuje na zacatku Rychli a Zbesili opravdu kdyby nekdo vedel nebo nasel byl bych vsecny muj email je : havlicek.pavlik@seznam.cu
  • yumi-gumi

    Nejvííc!!

    Upe nejvíííc cool film fakt..na nic jinýho se nedívám možná tak an transformery xD *1* ae jinak tohle je víc cool film jak transformeři!! *5* taky drsný s tím dětkem v okně jak mu mával xDDDD a nebo wabaki či co to je xDDDDD *15* *1*
  • heluska1000

    Auto

    Nejlepší auto má Han Mazda RX7 do autíčko mě dostalo vauv
  • china

    drifting

    http://www.youtube.com/watch?v=_aRd e5Nthpw
    *14* *16*
  • Fakt?!

    Takže ty umíš driftovat?!jo..to by se mi líbilo sice jsem holka ale chtěla bych to taky umět od té doby co jsem viděla ten film mě začli brát takovýhle autíčka!!!! *4* *3*
    • cekanka65

      Re: Fakt?!

      Tady je to upravování naprosto na prdel. Když už máš auto podle svejch představ udělaný, tak máš zas za zadkem poldy který se tě chtěj zeptat na techničák a podobný tyhle kraviny. Takže radši si koupit originál auto, rychlý a se svým snem se raději rozloučit pokud chceš bydlet v čr ;)
    • prisera

      Re: Fakt?!

      jenže výš kolik prachů bys musela do toho vozítka narvat aby z něj bylo něco podobnýho? to je možný jenom v americe a možná že ještě jenom ve filmu... *1*
  • Drift

    Je to fakt dost dobrej film diky nemu jsem se naucil driftovat a jak umim driftovat tak mam vice holek *3* *5*
    • Re: Drift

      Tak ty umíš driftovat? To bych chtěla vidět..Myslím si, že kecáš
    • cekanka65

      Re: Drift

      Na driftu nic neni, ale ti co tyhle auta upravujou tady v čechách berou většinou starý škodovky a upravujou jim jen motory a vzhled. Kdybys vydělal třeba 2 miliony, vzal by si auto a začal ho upravovat? Nebo by sis raději BWM který ti bude sloužit? Ty možná driftuješ leda tak na písku kde auto dokážeš dát do smyku. Nebo, kdo ví jestli je to vůbec auto xD.
      • Re: Re: Drift

        ty jo rychle a zběsile je fakt dobrej film ale nejhezčí auto má Han.
    • Re: Drift

      ty umiš driftovat a nekecaš tak nahodou *13*
      • Re: Re: Drift

        jasně že kecá se na něj podívej ... *15*
    • Re: Drift

      Takže ty umíš driftovat?!jo..to by se mi líbilo sice jsem holka ale chtěla bych to taky umět od té doby co jsem viděla ten film mě začli brát takovýhle autíčka!!!! *4* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit