Přejít na výpis diskuzí

Kruh 2

FILM 4.3.2007 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • HUSTEJ HOROR *1* *2* *15* *3* *14* *14* *4*
  • kruh je super horor *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • to ma bejt horor *1*
  • jsem tuu .povýdala jsem o mem zivotu ale pokracovaní bude ted *16*.skon cila jsem u smrti dedy.po smrty dety jsem si rikala ze zato muzu sama .mnela jsem sok tak sem se rozcílila a skocila do studni ale porad bila otevrena coz me stvalo . po 5 dnech se anna morgan což je mo je mama dozvedela ze deda umrel stim ze se mi bal a jeste jzístila ze jsem bila plno let zavrena ve studne prej se to dozvedela v ustave což si povidavi ustavni lekari .ale pak se moje mama probudila 6 den zdalo se ji ze jsem skocila do studni chtela jit zam nou .vecer utekla z ustavu nevim jak ale utekla byla tam videla sem jsem ji ale nechtela mi zachranit ani pomoc ale chtela me zabit .nevedela ze sem uz mrtva a ze jsem zivote nespala celi roky mesice dny minuty a sekundy porat jsem byla vzbuzena. tu studnu zavrela ja sem se porat snazela utec ale neutekla sem byla sem tam .annu neboli moji matku ten ustav nasel videli ji u studni dalli ji na spatek do ustavu .ustav si rikal proc bila utí studni nechtela tam skocit nebo neco jiní ho radsi se tam podi vali a bila sem tam videt rikali si kdo to je a pak me videli ze sem se hybla tak mne vytahly ale ustav vydel ze sem to ja samara morgan baly se otevrela sem na ne oci bali se tak ze mne do ty sudny zase hodili a zavreliji tak se baly ze ujeli a do smrti to nerekli pokracovani bude zitra
    • Ježiši ty jsi ale piča, to se často nevidí.. přestaň tady psát pohádky.. Jakože ty jsi Samara nebo co. Ta by podle mě uměla gramatiku aspoň z poloviny jak ty :D
  • kdo nevery umre za 7 dnu
  • sem ttuu do tydne ste mrtvi obevim sse u vass studna je otevřena nezavreli ji .jen se smejte smich vas zarazí.jsem pravdiva anna morganova me nechce deda semi tak bal že se zabil a tata se neobevil .kdiz mi bilo 2 mama me chtela hodit do potoku ale ustav ji zastavil nakonec jsem bila u dedy na farme to me bylo 6 let nesnasela jsem kone co tam bily a stodolu vubec .deda se mi tak bal ze mi postavil na hore v stodole pokoj tam bila skovana studna nasla jsem ji otevrela a koukla se do ní a deda me tam uvidel a strcil me tam a zavrel jí ja sem v ní umrela deda se tam po 4 letech podíval bila sem mrtva a pak ji zase zavrel .ale pak jsem se obevila v obivacim pokoji a deda tak koukal a bal se ze zapnul ve vane vodu a vzal zehlicku a zapnul ji do eletriky hodil do vany a vlez tam dostal sokyc a umrel .ja jsem se rozbrcela ja sem mu nic neudela la a proc mne nemel rad protoze semi bal byl to y promne sok kdy by mne mama nechtela hodit do potoka tak by se to nestalo muzu za to sama ja. ja doopravdy žíju verte nebo ne ja ziju jsem to ja samara morgan ...................... napisu pristi pondelí
  • polianah

    mjo!!

    vůbec to není strašidelný *8*
    • smelu

      Re: mjo!!

      podle mě je
  • Hustýýý

    V několika ohledech je dvojka lepší.Jako horor bych určitě řekla že jednička je lepši ale tady jsem si zvláště ke koci pobrečela...no u jedničky jsem se fakt bála ale ta dvojka mě dostala protože už to nebylo jenom o tom hororu ale o vztahu rachel jejího syna a samary.
  • tynacool

    kruh

    jednicka je mnohem strasidelnejsi ale taky sem se bala
  • pi*ovina jak vix !!

    Hrozná pi*ovina, akorát ztráta času... *16*
    • Re: pi*ovina jak vix !!

      kravko!!!!!!to je cool horor ale na druhou stranu máš pravdu ale neni tak hnusnej jako tvoje prdeLLLL!!!a xicht!!!!a nemusim ho vidět a bych posoudila'!!!!!!! *16*
    • Re:je to dobrej film!!

      To je husty horror ale dvojka neni uz tak moc strasidelna jako jednicka...ta samara chtela jenom mamu ale bouzel to nemela jednoduche a at rachell ji treba mohla nejyk pomoct ale ona ji tu studnu zavrela a uz ji nepustila ven *9* *9* *9* *9* *9* tak paapapapa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit