Přejít na výpis diskuzí

Veřejní nepřátelé

FILM 26.2.2009 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • úžasný film!!!

    Úžasný film!!! No já taky viděla Johnnyho poprvé brečet *14* Ti herci v tom filmu Veřejní nepřátelé fakt předvedli úžasný výkon! Z toho filmu mám fakt úžasný zážitek ten film se jim fakt povedl! *4* Super film!!! *4* *3*
  • PE

    Užasná gangsterka ) dokonalý herecký obsazení, fakt chválím bavil jsem se celou dobu :)
  • wendy92

    můj názor

    Četla jsem rozhovor s Christianem Balem a říkal že jak je v tom filmu ta scéna, kde se Johny a spol. schovávají v lese v té chatě, tak že to byla přesně ta chata kde se to stalo i ve skutečnosti..docela famózní..že i několik dalších míst bylo stejných..ale John Dillinger byl opravdu neuvěřitelná osobnost..v té chatě jak ji ze všech stran celou obklíčili, a on jim přesto utekl, to je fakt ohromný..byl to fakt vyjímečnej člověk *4* A Depp hrál fantasticky, stejně jako Marion, je taky úžasná herečka *4*
  • eliska25

    Skvělý!!!!!

    Včera jsem byla na Public enemies a nadchlo mě to. Je to skvělej filmík. Jak tam Johnny brečel chudášek *9* . Ale je to fakt báječnej film :D
  • ivette

    paráda!!

    excelentní kousek!! byla jsem na tom v kině samo no a vážně jsem si to pořádně užila!!! unikátní podívaná!! napětí od začátku do konce-- miluju tenhle film *14*
    • chalva7

      Re: paráda!!

      tak nějak sem poprvé viděla Johnnyho brečet *14*
  • wendy92

    Veřejní nepřátelé

    Veřejní nepřátelé jsou jeden z nejlepších filmů co jsem v poslední době viděla. Říkali že to bude gangstrovka kde se bude jen střílet ale byla tam i romantika a občas tam byla i sranda. Strašně se mi ti líbilo, i herci předvedli skvělý výkon *4* Fakt to všem doporučuju *3*
  • wickydepp

    úúúžasný

    Hned včera jsem zaskočila na Public Enemies do kina, a můžu říct, že je to vážně dokonalej film....Johnny mě tam samozřejmě naprosto nadchl (jako v každym filmu=D), a co mě zaujalo byla kamera, dávalo to filmu strašně realistickej nádech, člověk měl vážně pocit, jako by tam byl, nebo jako by to bylo natočený když se to doopravdy stalo...vážně úžasnej zážitek:)
    • joey.jordison

      Re: úúúžasný

      přesně *3*
    • wendy92

      Re: úúúžasný

      Tak to se na to taky už strašně do kina těším *4*
  • chalva7

    kde je depp?

    Jaktože není napsaný v hercích Johnny Depp? Ten hlavní o kom film je *16* *16* No nic.. :D Strašně se na film těším :)
    • janeinka

      Re: kde je depp?

      taky jsem si říkala kam zmizel Johnny... *13*
    • wendy92

      Re: kde je depp?

      Však film ještě ani nebyl v kinech, časem se tam johnny objeví *4* *14*
      • zewla

        Re: Re: kde je depp?

        To by mě zajímalo kdo tuhle stránku dělal oj..., kdyby se ta dotyčná osoba pořádně podívala na ten plakát hned pod Johnem Dillingerem je napsanej Johnny Depp a až potom Public Enemies *5* *13*
        • chalva7

          Re: Re: Re: kde je depp?

          Už jsem jim o tom psala a řekli, že děkují a co nejdřív to opraví :)
          • wendy92

            Re: Re: Re: Re: kde je depp?

            já jsme jim to už taky psala a taky řekli že to brzo opraví..jesnže jsem jim psala o jedné věci asi 3x, taky krásně poděkovali a neudělali nic..ale to jsem psala jiným správcům ale to je fuk..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit