Přejít na výpis diskuzí

Pravá blondýnka 2

FILM 4.3.2007 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V 1. díle se Ellin pes jmenuje Rambo a v druhém Bruiser. Viděla jsem první díl v angličtině a pes se jmenuje Bruiser stejně jako ve druhém dílu. Takže nevím, proč v češtině ho přejmenovali na Rambo.
  • pravá blondýnka 3

    ale 3 už je :) ..a už jsem ji viděla, neni zas tak špatná, ale už tam vubec nehraje Ell, ale jeji sestřenice, které se nastěhuji do jejiho domu..pokud by někdo chtěl poradit kde např. pravou blondýnku 3 stahnut stači napsat na e-mail, rada poradim *3* *1* *4* *4*
  • pravá blondýnka 3

    ale 3 už je :) ..a už jsem ji viděla, neni zas tak špatná, ale už tam vubec nehraje Ell, ale o jejich sestřenicích, které se nastěhuji do jejiho domu..pokud by někdo chtěl poradit kde např. pravou blondýnku stahnut stači napsat na e-mail, rada poradim *4* *3* *4*
  • terezaaaa

    Kde je Rambo?

    V prvním díle PRAVÉ BLONDÝKY má Ell psa Ramba a v 2 díle Bruisra nevíte co se stalo s Rambem? *7*
    • carol7.1

      Re: Kde je Rambo?

      Taky by mě to zajímalo
      • jkoollccaa

        Re: Re: Kde je Rambo?

        no jo no *7* *7* *7* *7* *7* *7*
  • veverka08

    Není blond jako blond

    Tento film je opravdu něco ! Je to super , ráda se na něho dívám . I jednička je strašně super - hlavně ten konec s tou sprchou a s trvalou - však víte, kdo se na to někdy podíval . Včera vysílali Pravou blondýnku ( Legally Blonde - Nova, 20:00, 30.6.09 ) v televizi. Nikdy jsem předtím jedničku neviděla . Myslela jsem, že to bude nuda - jenže včera v televizi nic jiného lepšího nebylo - tak jsem se dívala na Pravou blondýnku 1 . A musím vám říct výsledek : FANTASTICKÁ KOMEDIE S MOU NEJOBLÍBENĚJŠÍ HEREČKOU REESE WITHERSPOONOVOU V HLAVNÍ ROLI *14* *14* *3*
  • Super

    Tenhle film miluju *14* ...Je to prostě nej film co sem kdy viděla *3*
  • Super film!

    nazdárek! lidi co tenhle film neviděli maj základní mezery ve vzdělání. Pravá blondýnka 2, ale hlavně 1 sou uplně suprovy!! :o) *14*
  • To bude blbost

    To bude zase blbost, takova obycejna romanticka komedie, jako jednicka ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit