Přejít na výpis diskuzí

Pevné pouto

FILM 1.12.2009 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kirushka97
    Opravdu úžasný film. Chvílema jsem se bála a jindy brečela. Stanley to zahrál skvěle! Nějak jsem ale nepochopila, že ona s ním byla v té místnosti a když vylezla, byla mrtvá o.O
    Nejlepší thriller,co jsem kdy viděla :-)
  • Bez ohledu na recenze se mě osobně tento příběh velice dotknul. některé momenty jsou velice silné.došlo i na slzičky.
  • film byl straštně smutnej ale kniha už mě tak nerozbrečela... *13*
  • To bylo hustý a hrozně smutný. Ale mě se líbil. *13*
  • Užasný film :) Líbí e mi moc, ikdyž je smutný. Ta část jak oznamuje že našli krev,jak ta její maminka brečí :( Krásný... Opravdu užasný film...
  • Juk

    Jo naprosto souhlasím je to božžžžíííííííííííí
  • Dívám se

    Ahojky, právě se na ten film koukám a chtěla bych vědět, protože jsem nedokázala vidět tu násilnou vraždu a tak rpotože když Suzie šla za těmi dveřmi kde našla ty nástroje a umyvadlo od krve bylo mi jasné že jí zabil vážně tak jak si to nikdo z nás nedovede představit a tak se chci zeptat kdo to viděl jestli vrah Suzie zabije ještě někoho a jestli ho pak policie zjistí že to udělal on. Díky moc! *3* *7*
  • jjannissekk

    Ach

    Vždycky, když se na to dívám, tak řvu jako malý děcko, kterýmu sebrali hračku.. Vždycky mě strašně dojímá, jak jim komisař oznamuje, že našli spoustu krve, tak u toho začínám a totálně se to rozjede, až je záběr na její rodiče, na tu maminku, jak pláče, u toho už se vůbec neudržím. Nebo taky na mě dost působí, když se dívá, jak se její sestra líbá s tím svým klukem a ona u toho říká něco v tom smyslu, že to nikdy nezažije.. To je taky hroznej doják.. a pak konec.. u toho se zase rozeřvu.. Já vím, nejspíš jsem máčka, ale takhle to na mě prostě působí a nestydím se za to! *3* Jinak prostě úžasnej film!
  • ....

    Bóóže ja sem uplne becala!!..:D paradní film i kdyz jsem neco nepobrala!!..:D
  • super

    pevne pouto je ten nejlepsi film na svete divam se na nej skoro porad a porad na nej musim myslet a hlavne na tu suzi jak trpela atak *4* opravdu dokonce jsem na konci toho filmu i brecela......... uplne nadhernej film na jednicku *1* *4* *4* *4* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit