Přejít na výpis diskuzí

Odpadlík

FILM 20.7.2007 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vtipná scénka:

    Seriál Odpadlík - díl Rodeo zlodějů /r.1994/:

    Bratranec Bobbyho Sixkillera Jimmy byl zmlácen v noci ve výběhu býků bandou mužů z rodea, kteří neprávem odcizili Jimmyho býka, který ho stál všechny jeho peníze...

    Druhý den Bobby u zmláceného Jimmyho u něj doma:
    • Bobby: ,, A to všechno jen kvůli bejkovi, Jimmy..? Řeknu ti, to teda musí bejt zvíře! Zpívá a tančí nebo umejvá auto? Neměl bych začít obchodovat s dobytkem...?"

      Po krátkém rozhovoru Bobbyho s Jimmym, který mu vypoví, co se stalo a dá mu vytisklý papír s podobou jeho býka a vypsanou odměnou 25 000 dolarů za jeho navrácení.

      Jimmy: ,, Bobby, potřebuju pomoc..."

      Bobby: ,, Dobře Jimmy, máš ji mít. Zkusíme to."
      • Bobby se podívá na papír, na kterém je Jimmyho odcizený býk a vtipně zkonstatuje:

        Bobby: ,, Dobrá podoba Jimmy. Vystihneš i ty chlapy co tě zmlátili..?"
  • Seriál mého dětství
    Když jsme byli s bráchou malí, brácha tenhle seriál žral, koukal na to v pokojíku a já koukala chtě nechtě s ním.:-D Na tu dobu to nebyla taková hrůza, teď s odstupem času ovšem musím říct, že to je typická americká "nakopávačka a střílečka". Hlavní postava vlasáče na motorce mě nikdy nebavila /možná i "díky" mdlému dabingovému projevu Jana Čenského/, větší legrace byla s tím obtloustlým indiánem po jeho boku.:-D Hodnotím 4/10.
  • nika1979

    odpadlik-................Q°°°°

    odpadlik
    °°°°°°°°°°°°
  • nika1979

    odpadlik-................Q°°°°

    °ODPADLík_°°°°°°°°°°°
  • hudba

    zdar lidi nevite kde se da stahnout hudba na zacatku filmu mockrat dik kdyztak mi to napiste na e-mail
  • cobra11

    Miami

    je to nejhnusnější seriál na světě *1* .Akomu se to nelíbí at mi klobouk políbí *15* *15*
    • stanex

      Re: Miami

      ty mosiíš byt dobrá pi*a
  • Renegade

    Velice pěkný a povedený seriál na tu dobu. Ale nikdy jsem nestihl shlédnout všechny díly. CHtělo by to vydat na DVD *3*
  • :)

    Nevite jak se jmenuje ta bloďatá herecka?? *1*
  • renegade

    Jj Reno a jeho Harley:-) the bejt serial

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit