Přejít na výpis diskuzí

O.C.

FILM 12.2.2008 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nikk

    2x

    the O.C je tu dvakrát! *7* *15*
  • chicko

    Nejvcii serial..

    The O.C. je nejlepsii seriaaal!!!!!
  • 5 řada

    Ahoj, hele nerozumím tomu. Na youtube jsou upoutávky na 5řadu..Opravdu bude nebo je to jen nějaký trik?
    • avrilie

      Re: 5 řada

      nebudééé *1* to jen fans si dělají ty upoutávky..si nepoznala zhe to je i ze straší dílů těch pár záběrů?? *1* *13* *3*
      • Re: Re: 5 řada

        Ale poznala,jenže některá videa jsou pěkně udělaná a touha po nových dílech by byla tak se ptám co kdyby. *3* tak děkuju no *3* *3*
        • avrilie

          Re: Re: Re: 5 řada

          tjn..ale podle mě to pěkně zakončili posledním dílem...páč by to už ani nebylo O.C. protože se oni odstěhovali z toho domku *3* *1*
  • adenkaaa

    Olivia

    Ahojjky, chtela sem se zeptat v jaky serii hrala olivia wilde (alex) :-D
    • Re: Olivia

      hrála tušim, že v druhé sérii;)
    • avrilie

      Re: Olivia

      v 2 *3*
  • O.C.

    Zdrawim....pošlete mi někdo náký odkazy kde si muzu stahnout seriál O.C. v češtině???díky..a newíte jestli to budou zase dávat v telce??pište pls na maila
  • m-e-g

    DvD

    mel by nekdo cele serie je to nejlepší serial a taky ve 4.serii nejsmutnejší tak se mi když tak ozvete na osobnosti dekuji moc *4*
  • DVD

    zdarec hej mohli byste mi poslat někdo odkazi kde bych našla všechny díly OC dík moc
    • Re: DVD

      vsetky dieli z OC najdes na http://serialy.itelka.com/oc-califo rnia
  • markeet16

    DVD

    Ahoj, prosím Vás máte někdo všechny 4 řady seriálu na DVD, v pc, nebo třeba odkaz onn-line? napište vzkaz, nebo sem prosííím *3*
    • Re: DVD

      nebo taky na filmax.cz :-) také to tam sleduju;-)Skvělej seriál tohle!:-)
    • avrilie

      Re: DVD

      všechny díŁy o.c. najdeš na sleduj.org *1* *3*
  • janette

    O.C

    Alex Kelly byla nejlepší!! *3*
  • hero1111

    the O.C.

    ..O.C. je muj nejoblibenejsi serial ..uz se tesim na u 5 radu ma byt dokoncena do konce listopadu (2008) mrknete na O.C. na stranc www.currentpage.wbs.cz
    • avrilie

      Re: the O.C.

      5.řada wůbec nebude....promiň,ale je to tak,na youtube běží falešný pokračování(fanoušci o.c. si udělali alternativní 5řadu,kde pořád dávájí,že marissa žije) *13* jestli mi nevěříš zajdi na o.c. online(forum),tam ti toho řeknou wíc,nebudu to tady rozkecávat.....podle mě dobře zakončili 4řadu.... *3*
      • kattynnka

        Re: Re: the O.C.

        škoda, ráda bych viděla další díly *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit