Přejít na výpis diskuzí

Twilight sága: Nový měsíc

FILM 12.12.2008 
1894 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jéé,dneska dává druhý díl stmívání teda Twilight sága:nový měsíc.Už se moc těším *4*
  • Riley Biers byl přece až ve třetím dílu!
    • HM ano to byl;)
      New moon je dobrý díl ale twilight je lepší!!!
  • http://www.facebook.com/photo.php?fbid=487336374639911&set=a.487322827974599.112115.350407378332812&type=1&theater ahojky jestli líbí lajk,je to do vánoční soutěže s twilight :)
    děkuji mockrát :) *14* *14*
  • všechny díly STMÍVÁNÍ jsou skvělý ale nejvíc ses těším na druhou část čtvrtého dílu moc moc miluji STMÍVÁNÍ doufám že všichni mají rádi STMÍVÁNÍ jako já* *14* *14* *14* *3*
  • Edward je takovej ten typickej "princ na bílém koni".No ale ta Bella mi přijde ve 3 díle sobecká.No kdyby kvůli mě umíralo tolik lidí, teď mislym tu armádu upírů na jednu stranu to byli lidi.Asi by mě to mrzelo vím že s tím už nešlo nic udělat, ale mohla alespoň projevit nějakou lítost.Ale to je jen můj názor.
  • Kronoss1
    http://www.youtube.com/watch?v=vs_umPDNQZw

    Výborná recenze, hezky výstižná. Kdo neumí anglicky, tak se ani nesnažte.
  • A v zatmnění to nadabovaly tak,že Edwardowi řikaj Edworde..... Ale jinak jsem taky bláááááááááááázen do TWILIGHT SÁGY *14* *14* *14* *14* *14*
  • ja Edwarda i Roberta miluju já mám od twilight všechno knihy, filmi, povlečení i krit na mobyl větší blázen do twilight není *1* *1* *1* *1* *1* *2* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Kronoss1
      Očividně máš i pětku z českého jazyka.
    • a co třeba tetování vlků/vlkodlaků máš *3* jestli neee hrubej nedostatek *2*
    • Hm, to si jen myslíš. Já jsem taky do Twiling úplný blázen, pořád se na to musím dívat na notebooku. Hlavně v pátek, kdy si Twiling pustím o půlnoci. Jsem blázen co???


      *3* *3* *3* *3*
  • ahojky teď práve čtu knihu a musím říct,že ze stmívání sem byla více zklamana,tam mohli dát více detailů na jejich lásku a poznání... a bylo to troška pozměněný,ale nový měsíc mně docela překvapil sice jsem teprva v půlce,ale více méně daly do filmu i ty detaily nějake... sice ne moc,ale lepší jak stmívání *4*
    • souhlasím, jen mě mrzí, že do filmu nedali jak mu říká, že ho vídala.
  • Jacob se mi líbí Edward není špatný ae ja se tady nebudu vykecávat prostě jdu k věci nejlepší film *1* a na 4 už se vážně moc těším :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit