Přejít na výpis diskuzí

Nouzový východ

FILM 18.11.2008 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Skvelý film je Nouzový Východ, výborné herecké výkony Kate Winslet a Leonarda DiCapria, tak ako podali i v Titanicu
  • Dle mě je to velmi dobře zpracovaný film a velmi výborné herecké výkony (jako vždy u těchto herců). Je to film prakticky ze života, je docela zajímavě podaný, psychologicky dobře pojatý... Prostě super film, konec byl moc smutný :-(
  • twilightblazen
    coze ona umre? a ona si nakonci stejne to dite vezme protoze pak ma na sukni krev ze jo
    • V Titanicu umřel on, teď umřela ona.
  • tenhle film je opravdu zajímavej. Ale je docela těšký to pochpit...
    Je to takový psychodrama . Ale jo ,celkem to jde. Hodně zajímavý. kdyby tam nehráli Kate a Leo tak by to nebylo ono.je to fakt dobrej film, ale ten konec mohl bejt lepší.... tohle byl takovej moc doják *13*
  • Najviac sa mi páci scéna ked Kate a Leo si to rozdávajú na kuchynskej linke to je the best!!! *1* *1* *1*
  • Já sem možná úplně blbá, ale mohl byste mi prosím někdo vysvětlit, o čem to bylo? O co tam šlo, a jak to vlastně skončilo? Koukala jsem se kvůli Leovi a Kate, ale na tyhle psycho-dramata moc nejsem...ale je to velmi odbrý film, to uznávám. To já jsem ho jen moc nepochopila...
    • Potkali se v baru a "zamilovali se". On dělá práci kterou nesnáší, ona se užírá ve stereotypu. Oba touží po změně a tak se uchýlí ke přestěhování. "Bohužel" pro ně ona otěhotní a plán se neuskuteční. Začínají velké hádky, ona plánu potratit, ale on jí to zakazuje. Ona si uvědomuje, že jejich celá rodina, která je na první pohled ,,šťastná americká rodina", stojí na jednom pobláznění v baru. Nakonec se rozhodne potratit, ale už v nebezpečném času. Potrat se nepovedl a ona i dítě umřela. Těžko říci, zda plánovala zemřít či poznamenaná špatnou psychikou nedomyslela následky. On začne vychovávat děti sám.

      Takhle nějak to já vnímám :))
  • Nouzový východ-Kate a Leo

    Nouzový Východ je velmi dobrý film som rád,že sa vôbec natočil k tomu si tu zahrali Kate a Leo,ktorý boli úžasný v Titanicu a ani tu ma nesklamali.Mám Nouzový Východ aj na DVD. *4* *3* *5*
  • Kate a Leo

    Na ten film jsem šla hlavně proto že tam hráli Kate a ¨Leo a je to naprosto úžasnej film. Musim si ho fur spojovat s tim jak hráli v Titaniku a jak se od tý doby i zlepšili. Je to prostě užasnej film a Kate si zlatá globus stopro zasloužila. Myslim že si ho zasloužil i
    Leo, protože je tam hrozně dojemnej. A je to rozhodně po Titaniku a Zkrocený hoře můj další oblíbený film *1* *14* *14*
  • domiishek

    Docela dobrej

    Tenhle filmik se mi docela libil,byla jsem na nem v kine - z nouze zhe nic nedawaj *1* a jako je to fakticky film k zamysleni..!!Doporucuju *15*
    • 3.blondynka

      Re: Docela dobrej

      Budou spolu nakonec?
      • jessicapraha

        Re: Re: Docela dobrej

        ne ona umře...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit