Přejít na výpis diskuzí

Muž se železnou maskou

FILM 4.3.2007 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • super!!!

    Ten film miluju nejvíc
  • rac31

    Boží!

    Taky můžu jen říct že je to jeden z nejlepších filmů! *14* Tak dlouho jsem to hledala na internetu a našla jsem to :) Kdyby jste chtěli vědět stránku kde se to dá stáhnout klidně napište *3*
    • Ahoj.
      Mohu požádat o stránku kde se dá tento film stáhnout? Díky. V. *4*
    • Re: Boží!

      Zmrdi zasraný , pochcípejte na prasečí chřipku
  • Můj názor

    Včera jsem ten film viděla poprvé a musím říct, že je to jeden z mála filmů který mě fakt dostal :) je hrozně pěkný s krásným příběhem a skvělými herci *3* Až mi pak bylo líto, že středověk je dávno pryč a že to byla tak krásná doba... Mám pocit, že tak skvělí chlapci jako byl Philip už ani neexistujou *9* ...
  • sarat

    Skvělý film!!!!!

    Leo je tady naprosto úžasný..prostě dvě tváře..především jeho podání Filipa mě dostalo *1* ...úžasnej filmek, který nestárne
  • ;-)

    Je to skvělý film....Leonardo Dicaprio tam hraje výborně,ale mě nejvíce uchvátil D´Artaňan v podání Gabriela Byrne...Strašně charismatický a výborný herec *3* *3* *3* *3*
  • piper002

    V TV

    Příští pátek(tj 10.7.) můžeme tento film vidět na Nově..nemůžu se dočkat :)
  • hannahmiley

    Jo,jo,jo

    Filmík je úžasnej! *14* *14* A Leo je k sežrání jako král Ludvík XIV *14* .Kvůli němu se zajímám o historii anglickou,francouzskou a českou.Je to úžasný.Nevěděla jsem jak může být historie zajímavá.Dozvěděla jsem se mnoho věcí.Věděli jste že srdce Ludvíka XIV bylo snědeno obyčejnými prostými lidmi? *9* *16* To je katastrofa!!! *8* *9*
    • piper002

      Re: Jo,jo,jo

      Jo..já taky :D
  • piper002

    *in love*

    Já tenhle film prostě žeru..naprosto mně fascinuje, kvuli nemu jsem četla román tři mušketýři:Král a vězen..ale bylo to celkem jiný..na tom filmu je nejlepší že tam hraje Leonardo..já ho prostě miluju..je užasnej a tam je fakt božskej, co víc dodat..těším se až zase bude v TV..škoda že to nemám na DVD
    • Re: *in love*

      taky jsem nikde neviděla DVD možná na internetu ve zboží.
  • Úžasný

    Tenhle film je prostě úžasnej.Je mi 11 let a vždycky když sem sama doma tak na to koukám.On tam leonardo hraje fakt výborně.Ach jo já mám kámošku a ta leonarda přímo miluje.Furt o něm básní.Tenhle film je prostě náš. *14* *14* *14* *3* *3*
  • lovemiki

    Leo DiCaprio

    Tenhle film mám moc ráda. Hlavně teda proto, že tam hraje Leonardo DiCaprio. Já vlastně zbožňuju všechny filmy s ním! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit