Přejít na výpis diskuzí

Mrtví jako já

FILM 16.3.2008 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vždyť je to film z roku 2009
  • mrtví jako já 2 (2/15)

    caute lidi,moc vas prosim o radu,nevite kde se da stahnout serial mrtvi jako ja,ale 2 rada a konkretne dil 2/15,moc vas prosim o radu
  • dokonalost...

    ...dostala formu, je jako surový diamant nejvyžší kvality, dostávajíc na cenně už jen diváky, kteří mají vkus a tento seriál milují.
  • Dead like me

    Dead like me je uplně skvělej seriál, jenom je trošku smůla, že to nemůžu nikde najít, abych si to stáhnul... Nemůžete někto pls. poradit, poslat odkaz... nebo něco... Byl bych vděčný... Trošku. *5* *1* *8*
  • mám

    Já mám celou první a druhou řadu na flešce a noťasoj česky *3*
  • nejlepší!!!!!!

    Fakt je škoda že už ho nedávaj....s tim hokejem mě to taky naštvalo *10* *8* *9* *5* *13* ......a doufam že ho zase začnou dávat.... *1* *1* *3* *14* *7* *4* *14* *3* *4* *15* :-)...ale na youtube když sem si pustila ty některý díly v angličtině(v originále)tak ta georgia mluvila strašně....u nás dabérka Adéla Prystášová jí vystihla líp *4* *3* *4* *3* :-)papa
  • majdah

    joooooo

    jo je skvelej skoda,ze uz skoncil ,takhle sem se jeste nezasmala a ta hlavni hrdinka se umi fakt uplne vystizne tvarit pro tu danou situaci ,proste skvelej serial
  • pickwick

    supeeeer

    Tento seriál je uplně supeeer:-):-)prosím nezná někdo nějakou stránku kde bych si ho mohla stáhnout??díky moc.. *4* *4*
    • Re: supeeeer

      http://www.warcenter.cz/viewtopic.p hp?f=47&t=45778&sid=cc42795c52a3d06 7fa1dfd887b16b197 je to sice přes rapid ale je to fakt good kvalita a funguje to
  • Dead like me

    Už jen jedna hodina a sedm minut. *3* *4*
  • Dead like me

    Tak dlouho jsem neviděla svůj oblíbený seriál. Ale v pondělí ho už konečně budou vysílat. Sice ve stejnou dobu jako Dr. House ale nějak to vyreším. Já se tak těším! *1* *4* *15* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit