Přejít na výpis diskuzí

Most do země Terabithia

FILM 10.3.2007 
57 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • niektori pisu ze by to malo byt viac fantasy ( a podla traileru to tak vyzeralo) ale podla mna je to dobre tak ako to je pretoze to vpodstate nieje o ich vymyslenej krajine ale o ich priatelsve *3*
  • Jeden z nejlepších filmů na světě !!! A prej by měla bejt i dvojka , ale prostě u toho se nedá nebulet !!! Je to tak smutný a pěkný ...............
  • Ahojte !
    Tenhle film sem viděla u babičky. Byl ze začátku vážně skvělý ale nakonnci mě to vážně vážne rozbrečelo!!! Bylo mi jí líto !!! Utopila se chudáček brečím i tet když se na to podívam. A nebo jak ji nikdo nechtěl cudaka Leslie :( A dneska se na to dívam asi po 20x :) Nádherny film ale ten konedc *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
    • To co se ji stalo bylo ošklivé a taky jsem u toho brecela... A divam se na to do dnes
  • marina13
    ja sem nekde cetla ze bude dalsi dil ale josh je jediny kdo tam bude hrat ostatni bude hrat nekdo jiny a tak se ptam jestli je to pravda ?? *7*
  • lukasd
    je to dobrej film jenom to nemuselo dopadnout tak tragicky *10*
  • taylorrka
    moc hezký film ale já si myslím že to nemuselo být až zas takový silný
    ale docela to šlo v mé top 20 je jako 13 film
  • Moc pěknej film!

    Ještě že si tady nemůžete dát přes dr*ku, to by dopadlo:-)
    Souhlasím s těma co píšou, že by na tom filmu nic neměnili, proč taky. Je tam prostor pro fantazii ale taky skutečnost a v životě se dějí i smutný věci.
    Tak se s tím koukejte vyrovnat, ja?
  • Moc pěknej film!

    Ještě že si tady nemůžete dát přes dr*ku, to by dopadlo:-)
    Souhlasím s těma co píšou, že by na tom filmu nic neměnili, proč taky. Je tam prostor pro fantazii ale taky skutečnost a v životě se dějí i smutný věci.
    Tak se s tím koukejte vyrovnat, ja? *3* *15* *4*
  • nicola14

    super film

    Miluju tenhle film uplně nejvííííc... *14* *14* *14*
    Jenom škoda, že Leslie umřela....
    viděla sem to už asi 20-krát *3* *14*
  • jughikjhk

    oni tim ze umrela skazili ten cely film *8* *8* *8* *8* *16* *16* *10* *10* *5* *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit