Přejít na výpis diskuzí

Mezi námi děvčaty

FILM 4.3.2007 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tenhle film se povedl na výbornou. Je to fakt sranda, hlavně Jamie Lee Curtis to zahrála úplně bezvadně, člověk by snad věřil, že je to doopravdy. Na tenhle film se můžu koukat donekonečna a nikdy se mi nezprotiví. *3*
  • nika1979

    FRIDAY

    FRIDAY
    ::::::NEJJJJJJJJ
    Užas.... .......... genialni-film..........°°°°°° °°°°°°°mamka bila supr. dcera teže.......
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4*
  • krásnej film

    je to bupéé nejkrásnější film!...tkle by se to melo stát všem co si nerozumí s členama rodiny!...je to opravdu pravda :) fkttt žůůůžo film =**
  • sabisek151

    kdo si mysli ze chad mical muraj je sexi

    *14* *14* *14*
    • danielka1996

      Re: kdo si mysli ze chad mical muraj je sexi

      jáááá *1* *15*
  • uplně úvodní písnička

    ahoj nevíte jak se jmenuje úplně úvodní poíeň jak začíná tenhle film?úplně na začátku ještě s těma fotkama jak byla ta holka s mamkou...
    • danielka1996

      Re: uplně úvodní písnička

      jestli mi das tvoje icq tak ti muzu poslat cely cd z toho filmu *3*
  • -alohafromhell-

    knížka

    knížka je o mnohem lepší než tenhle fil..... *14* *14*
  • úžasné

    takový film jsem eště neviděla...souhlasím že Chad je tam krásný jako ve všech filmech *8* je to fakt povedená komedie *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *8*
  • love

    je to super haluzny filmik a CHAD MURRAY je tam krasny ako vo všetkych filmoch a serialoch kde hral milujem ho I LOVE YOU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SI NAJLEPŠI A NAJKRAJŠI CHLAP NA SVETE!!určite si to kuknite *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit